Kauno miesto savivaldybės 2020 metų biudžeto projektas

Kviečiame susipažinti su 2020 metų Kauno miesto savivaldybės biudžeto projektu. Preliminariais duomenimis biudžetas sieks 365,77 mln. eurų. Lyginant su pernykščiu jis bus 38,6 mln. eurų (arba beveik 12 proc.) didesnis. Tradiciškai ženkliausia jo dalis bus skiriama švietimui.

Miesto gyventojai ir juridiniai asmenys pastabas ir pasiūlymus dėl biudžeto projekto gali teikti 7 dienas nuo projekto paskelbimo dienos elektroniniu paštu [email protected] arba raštu Finansų ir ekonomikos skyriui. Biudžetą vasario 25 dieną tvirtins miesto taryba.

  1. Biudžeto pajamos ir išlaidos 
  2. priedas
  3. priedas
  4. priedas
  5. priedas
  6. priedas
  7. Sprendimo projektas

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content