Žiogelių g. 2, 8, 10

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079, 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra rengiamas žemės sklypų Žiogelių g. 2, 8, 10, Kaune (detaliajame plane žemės sklypai Nr.1, 2, 3) detaliojo plano koregavimas.

Planavimo tikslai – koreguoti Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. rugsėjo 5 d. įsakymu Nr. A-2535 „Dėl žemės sklypo kadastro Nr. 1901/0297:50, Prendzeliavoje, Kaune, detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtintą detalųjį planą žemės sklypuose Žiogelių g. 2, 8, 10, Kaune (detaliajame plane žemės sklypai Nr.1, 2, 3) siekiant sujungti žemės sklypus Žiogelių g. 8 ir Žiogelių g. 10, Kaune, pakeisti naudojimo būdą iš vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijų į komercinės paskirties teritorijas; pakeisti detaliojo plano reglamentus bei nustatyti papildomus naudojimo reglamentus sujungtuose žemės sklypuose ir žemės sklype Žiogelių g. 2, Kaune.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Dėl informacijos apie sklypo, kurio kadastro Nr. 1901/0294:453, Kaune, detaliojo plano koregavimą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas (411 kab.), vyr. specialistė K. Krikštanaitė, tel. 8 (37) 240299.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content