žemės sklypų A. ir J. Gravrogkų g. 6,8, Kaune, detalusis planas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio            4 dalimi, informuojame, kad rengiamas Kauno miesto savivaldybės valdybos 2002 m. sausio 22 d. sprendimu Nr. 70 „Dėl LTSR Ministrų Tarybos 1986 m. balandžio mėn. nutarimu Nr. 154 patvirtinto „Kauno miesto generalinio plano išvystymo iki 2000 m.“ dalinio pakeitimo ir teritorijos K. Baršausko g. 66A detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtintų žemės sklypų A. ir J. Gravrogkų g. 6, 8, Kaune, (detaliajame plane sklypai Nr. 3 ir Nr. 4), detaliojo plano koregavimas teritorijų planavimo proceso inicijavimo pagrindu.

Planavimo iniciatoriai – fiziniai asmenys.

Su sprendimu dėl detaliųjų planų keitimo teritorijų planavimo proceso inicijavimo ir teritorijų planavimo proceso inicijavimo projektu galima susipažinti iki 2019-06-03 (10 darbo dienų), adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas (414 kab., vyr. specialistė                   I. Janavičienė, tel. 8 (37) 207743).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content