ŽEMĖS SKLYPO VANDŽIOGALOS PL. 90B, KAUNE, DETALIOJO PLANO KEITIMAS

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, pradedamas rengti Kauno miesto savivaldybės valdybos 2001 m. lapkričio 13 d. sprendimu Nr. 1535 „Dėl žemės sklypų Vandžiogalos g. 90 ir 90B detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto detaliojo plano keitimas teritorijų planavimo proceso inicijavimo pagrindu.

Planavimo tikslai – keisti Kauno miesto savivaldybės valdybos 2001 m. lapkričio 13 d. sprendimu Nr. 1535 „Dėl žemės sklypų Vandžiogalos g. 90 ir 90B detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtintą detalųjį planą siekiant pakeisti žemės sklypo Vandžiogalos pl. 90B, Kaune, naudojimo būdą į pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijų, pakeisti detaliojo plano reglamentus ir nustatyti papildomus suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus.

Su sprendimu dėl detaliojo plano keitimo galima susipažinti nuo 2021-10-08 iki 2020-10-22 (10 darbo dienų). Informacijos dėl detaliojo plano keitimo teritorijų planavimo proceso inicijavimo įsakymo projekto galima teirautis – Miesto planavimo skyriaus Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė el. p. jurate.baturaitre@kaunas.lt, tel. 8 (37) 20 70 43).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content