ŽEMĖS SKLYPO TAIKOS PR. 94A, KAUNE, DETALIOJO PLANO KEITIMAS

ŽEMĖS SKLYPO TAIKOS PR. 94A, KAUNE, DETALIOJO PLANO KEITIMAS

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 1901/0091:65) Taikos pr. 94A, Kaune, detaliojo plano keitimo, teritorijos planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – Keisti Kauno miesto savivaldybės valdybos 2001 m. liepos 10 d. sprendimu Nr. 1036 „Dėl žemės sklypų Taikos pr. 94 ir 94A detaliųjų planų patvirtinimo“ patvirtintą žemės sklypo (kadastro Nr. 1901/0091:65) Taikos pr. 94A, Kaune, detalųjį planą. Keitimo tikslas – įsiterpusį valstybinės žemės plotą sujungti su besiribojančiu žemės sklypu Taikos pr. 94A, Kaune, pakeisti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus, nustatyti papildomus teritorijos naudojimo reglamentus.

Planavimo sprendiniai turi neprieštarauti Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrajam planui, patvirtintam Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014-04-10 sprendimu                     Nr. T-209 ir pakoreguotam Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 14 d. sprendimu Nr. T-196 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūros patvirtinimo“.

Planavimo iniciatoriai – juridiniai asmenys.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypo (kadastro Nr. 1901/0091:65) Taikos pr. 94A, Kaune, detaliojo plano keitimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė M. Jurevičienė, tel. . 8-37 42 44 22, marija.jureviciene@kaunas.lt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content