ŽEMĖS SKLYPO MARVELĖS G. 108, KAUNE, DETALIOJO PLANO KOREGAVIMAS

Pavadinimas:  Žemės sklypų Marvelės g. 106H ir Marvelės g. 108A ir žemės sklypo prie Marvelės ir Plokščių gatvių, Kaune, detaliojo plano keitimo, patvirtinto 2018 03 21, Nr. A-969 koregavimas sklype Marvelės g. 108 Kaunas (techninio projekto rengimo metu)

 

Planuojamos teritorijos adresas: žemės sklypas Marvelės g. 108, Kaunas. Planuojamos teritorijos plotas yra 4239 kv. m.

Detaliojo plano rengimo tikslas: vadovaujantis teritorijų planavimo įstatymo 28 straipsnio 9 dalimi koreguojama,  žemės sklypo Marvelės g. 108, Kaune, detaliuoju planu, patvirtintu 2018 03 21,  įsakymu Nr. A-969 „Žemės sklypų Marvelės g. 106H ir Marvelės g. 108A ir žemės sklypo prie Marvelės ir Plokščių gatvių, Kaune, detaliojo plano keitimo“ apželdintos teritorijos vietos, automobilių stovėjimo vietų išdėstymas, planuojamų pastatų statybos vieta, transporto judėjimas sklype.

Detaliojo plano korektūros rengėjas: UAB „Vilniaus archprojektas“ el. paštas: vilniaus@archprojektas.lt.; tel.+37061626312

Su koreguojamu teritorijų planavimo dokumentu susipažinti galima nuo 2021-11-09 iki 2021-11-22 (ne mažiau kaip 10 darbo dienų) internetiniame tinklalapyje www.kaunas.lt.

Planavimo pasiūlymus dėl koreguojamų detaliojo plano sprendinių galima teikti planavimo iniciatoriui ir rengėjui raštu iki sprendinių susipažinimo pabaigos. Visuomenė, teikdama pasiūlymus, privalo nurodyti vardą, pavardę (pavadinimą), adresą ir motyvus, kuriais pagrindžiamas pasiūlymas, pasiūlymo teikimo datą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content