ŽEMĖS SKLYPO, KADASTRO NR. 1901/0305:47 KAUNE, DETALUSIS PLANAS

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsniu, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nuostatai), 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl rengiamo  57159 kv. m žemės sklypo, kadastro Nr. 1901/0305:47, Kaune detaliojo plano teritorijų planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslas – detalizuojant Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrajame plane nustatytus teritorijų naudojimo privalomuosius reikalavimus, pertvarkyti žemės sklypus, nustatyti teritorijų naudojimo reglamentus

Planavimo uždaviniai – pertvarkyti žemės sklypus, nustatyti teritorijų naudojimo reglamentus, suformuoti optimalią urbanistinę struktūrą, suplanuoti inžinerinių komunikacijų tinklą, nurodyti specialiąsias žemės naudojimo sąlygas, numatyti teritorijoje esančių želdynų apsaugos ir naudojimo priemones.

Planavimo organizatorius – Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nuostatų 8 skyriaus 41.1 punktu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir jo interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Su sprendimu dėl detaliojo plano galima susipažinti nuo 2021-07-21. Dėl informacijos apie                         57159 kv. m žemės sklypo, kadastro Nr. 1901/0305:47, Kaune detalųjį planą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Živilė Šabūnienė, zivile.sabuniene@kaunas.lt tel. (8 37) 42 47 39).

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content