ŽEMĖS SKLYPO HORIZONTO G. 2, KAUNE, DETALIOJO PLANO KOREGAVIMAS

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2005 m. vasario 10 d. sprendimu Nr. T-98 „Dėl žemės sklypo Romainiuose, kadastro Nr. 1901/0280:285, detaliojo plano patvirtinimo“ detaliojo plano koregavimo planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – koreguoti Kauno miesto savivaldybės tarybos 2005 m. vasario 10 d. sprendimu Nr. T-98 „Dėl žemės sklypo Romainiuose, kadastro Nr. 1901/0280:285, detaliojo plano patvirtinimo“ (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 15) patvirtintą detalųjį planą, siekiant padalyti žemės sklypą Horizonto g. 2, Kaune, į atskirus žemės sklypus, pakeisti šio žemės sklypo detaliojo plano sprendinius ir nustatyti papildomus sprendinius, pagal Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinius.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) žemės sklypo Horizonto g. 2, Kaune, detaliojo plano koregavimo proceso numeris – K-VT-19-22-192.

Dėl informacijos apie žemės sklypų žemės sklypo Horizonto g. 2, Kaune,  detaliojo plano keitimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė J. Batūraitė, tel. 8-37 20 70 43, [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content