Piliuonos g. 30, 30A

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079, 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra rengiamas žemės sklypų Piliuonos g. 30, 30A, Kaune, detaliojo plano keitimas.

Planavimo tikslai – keisti Kauno miesto valdybos 1998 m. spalio 13 d. sprendimu Nr. 962 „Dėl valdų Piliuonos g. 30, Piliuonos g. 64 ir Armališkių g. 21 padalijimo detaliųjų planų patvirtinimo“ patvirtintą žemės sklypų Piliuonos g. 30, 30A, Kaune, detalųjį planą, siekiant pertvarkyti žemės sklypus Piliuonos g. 30, 30A, sujungiant ir atidalijant į du  žemės sklypus, pakeisti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus, nustatyti papildomus suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Dėl informacijos apie sklypų Piliuonos g. 30, 30A, Kaune, detaliojo plano keitimą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas (411 kab.), vyr. specialistė K. Krikštanaitė, tel. 8 (37) 240299.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content