Dėl žemės sklypų Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, detaliojo plano keitimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsniu, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nuostatai), 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl žemės sklypų Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, detaliojo plano keitimo, teritorijos planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslas – keisti žemės sklypų Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, detalųjį planą, patvirtintą Kauno miesto valdybos 1999 m. gegužės 4 d. įsakymu Nr. 516 „Dėl nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą (žemę) Šėtos g. 5, 5B, 5C ir Labūnavos g. 1A, 1B atkūrimo“, siekiant įsiterpusį valstybinės žemės plotą sujungti su besiribojančiais žemės sklypais Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, sujungti žemės sklypus ir padalyti į tris žemės sklypus, pakeisti žemės sklypų naudojimo būdus, suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus ir nustatyti papildomus suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Planavimo uždaviniai – parengti žemės sklypų Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, detaliojo plano keitimą, įsiterpusį valstybinės žemės plotą sujungti su besiribojančiais žemės sklypais Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, žemės sklypus sujungti ir padalyti į tris žemės sklypus, pakeisti žemės sklypų naudojimo būdus, suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus kitais ir nustatyti papildomi suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais, suplanuoti optimalų planuojamos teritorijos inžinerinių komunikacinių koridorių tinklą, suformuoti optimalią urbanistinę struktūrą, įvertinus urbanistinius planuojamos teritorijos ypatumus.

Planavimo iniciatoriai – juridiniai asmenys.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nuostatų 8 skyriaus 41.1 punktu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir jo interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Su sprendimu dėl detaliojo plano galima susipažinti nuo 2021-08-18. Dėl informacijos apie žemės sklypų Labūnavos g. 1A ir Labūnavos g. 1B, Kaune, detalųjį planą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Danguolė Bulavienė tel. (8 37) 42 25 82.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content