Dėl žemės sklypo Raudondvario pl. 277R, Kaune, detaliojo plano koregavimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad yra rengiamas Kauno miesto savivaldybės administracijos 2015 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. A245 patvirtinto žemės sklypo Raudondvario pl. 279D, KAD Nr. 1901/0286:61, KAD Nr. 1901/0286:389, Kaune, detaliojo plano koregavimo projektas (statybos zonos, statybos ribos koregavimas sklype Nr. 19, dabartinis adresas: Kaunas, Raudondvario pl. 277R).

Planavimo tikslas – koreguoti žemės sklypo adresu Kaunas, Raudondvario pl. 277R (sklypo pažymėjimas detaliajame plane: Nr. 19), statybos zoną, statybos ribą.

Planavimo iniciatorius – privatus asmuo.

Projekto rengėjas – UAB „Bertauskio projektai“, Eitkūnų g. 8B-2, Kaunas, el. pašas: info@bertauskis.lt.

Teritorijų planavimo dokumento koncepcija – nerengiama.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) – neatliekamas.

Su sprendimo dėl detaliojo plano keitimo teritorijų planavimo proceso inicijavimo projektu galima susipažinti nuo 2021-10-07 iki 2021-10-20 (10 darbo dienų), Kauno miesto savivaldybės administracijos tinklapyje www.kaunas.lt→Urbanistika→Detalieji planai. Informacijos dėl sprendimo detaliojo plano koregavimo teritorijų planavimo proceso inicijavimo projekto taip pat galima teirautis – Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė Danguolė Bulavienė, tel. 8-37 42 25 82, danguole.bulaviene@kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content