DĖL ŽEMĖS SKLYPO RAUDONDVARIO PL. 277G, KAUNE, DETALIOJO PLANO KOREGAVIMO

Vadovaujantis LR teritorijų planavimo įstatymo 28 straipsnio 9 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų  8 skyriaus 41.1 punktu nustatyta supaprastinta teritorijų planavimo dokumentų viešinimo procedūrų tvarka, informuojame, kad priimtas sprendimas dėl žemės sklypo Raudondvario pl. 277G, Kaune, detaliojo plano koregavimo patvirtinimo.

Detaliojo plano koregavimo tikslas – koreguoti detaliojo plano sprendiniais (patvirtintas Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. A-245 „Dėl žemės Raudondvario pl. 279D, kad. Nr. 1901/0286:61, kad. Nr. 1901/0286:389  Kaune, detaliojo plano patvirtinimo“) nustatytą žemės sklypo Raudondvario pl. 277G (detaliame plane – sklypas Nr. 11, kadastro Nr. 1901/0286:638) statinių statybos zoną, statinių statybos ribą, automobilių stovėjimo vietų išdėstymą, apželdinamą teritorijos dalį, teritorijos aprūpinimo inžineriniais tinklais būdus ir susisiekimo komunikacijų išdėstymo principus (įvažos vietą).

Su sprendimu dėl detaliojo plano galima susipažinti nuo 2021-09-14. Dėl informacijos apie žemės sklypo  Raudondvario pl. 277G, Kaune, detaliojo plano koregavimą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Danguolė Bulavienė tel. (8 37) 42 25 82.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content