Du aukso medaliai tarptautiniame Dziudo jaunių ir jaunučių turnyre „Golden score“

2016 m. kovo 5 dieną Biržuose vyko tarptautinis dziudo jaunių, jaunučių turnyras „Golden score“ taurei laimėti ir tarptautinės klasės sporto meistrui, šalies nusipelniusiam treneriui Algirdui Žulonui atminti. Turnyre, kuriame dalyvavo apie 300 jaunųjų sportininkų aukštus rezultatus pasiekė mūsų mokyklos sportininkai:
Gytis Katilius užėmė I – ąją vietą (svorio kategorija iki 60 kg), Alanas Petrošius III – ąją vietą (iki 66 kg), Romas Petkus I –ąją vietą (iki 100 kg).
Aidas Pileckas kaip jauniausias varžybų dalyvis buvo apdovanotas specialiu turnyro prizu.
Sportininkų treneris R. Šmitas.

Dziudo pagr. 03 05
Daug prizinių vietų iškovota atvirajame Alytaus miesto vaikų ir jaunučių dziudo čempionate

2016 m. kovo mėn. 5 d. vyko atviras Alytaus miesto vaikų ir jaunučių dziudo čempionatas, kuriame puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunosios sportininkės ir iškovojo net keturis medalius.
Akvilė Bigūnaitė užėmė I – ąją vietą (svorio kategorija iki 29 kg)
Simona Antonova užėmė II – ąją vietą (svorio kategorija iki 40 kg)
Gabija Valantinaitė užėmė II – ąją vietą (svorio kategorija iki 52 kg)
Skaistė Antonova užėmė III – ąją vietą (svorio kategorija iki 23kg).
Sveikiname trenerę Žaną Antonovienę ir jos sportininkes.

Dziudo
Baltijos jūros šalių atvirame dziudo čempionate sėkmingas mokyklos dziudo sportininkių pasirodymas

Suomijoje (Orimattila mieste) kovo mėn. 03 – 07 d. vyko Baltijos jūros šalių atviras dziudo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė trenerės L. Dudėnienės sportininkės.
Miglė Šalaševičiūtė 5 vieta (jaunių grupėje, svorio kategorija iki 63 kg) ir 5 vieta jaunimo grupėje.
Miglė Julija Dudėnaitė 1 vieta (jaunimo grupėje, svorio kategorija iki 78 kg) ir 3 vieta suaugusiųjų grupėje.
Julija laimėjo prieš čempione tapusią sportininkę suaugusiųjų grupėje, bet kadangi trys sportininkės surinko vienodą pergalių skaičių, vietas organizatoriai nustatė pagal sportininkių svorį – mažiau sveriančioms sportininkėms buvo skirtos aukštesnės vietos, todėl Miglei Julijai buvo įteiktas bronzos medalis.
03-07 dziudo mo

Sėkmingas mokyklos sportininkų pasirodymas atvirajame Šakių rajono dziudo imtynių čempionate

2016 m. kovo 13 dieną vyko atviras Šakių rajono dziudo imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo gausus būrys jaunųjų sportininkų. Smagu, jog mūsų jaunieji dziudo imtynių atstovai iškovojo daug gražių pergalių.
Nugalėtojais tapo Mantas Ivanovas (svorio kategorija iki 24 kg, tren. D. Novikovienė), Tadas Čalka (svorio kategorija iki 38 kg, tren. D. Novikovienė), Titas Masteika (iki 46 kg, tren. J. Imenickas), Aleksandras Macenavičius (iki 50 kg, tren. R. Šmitas).
II- ąsias vietas iškovojo Antanas Klimčiauskas (iki 55 kg, tren. J. Imenickas), Rokas Rimkevičius (iki 60 kg, tren. A. Gaidelis), Lukas Chrimlis (iki 66 kg, tren. D. Novikovienė).
III – ąją vietas užėmė Kajus Šantaras (iki 42 kg, tren. A. Gaidelis), Ignas Vanagas (iki 46 kg, tren. A. Gaidelis), Gabija Valantinaitė (iki 52 kg, tren. Ž. Antonovienė), Vytautas Sakalas (iki 55 kg, tren. A. Gaidelis).