Šeimų ir asmenų įrašymas į sąrašus socialinio būsto nuomai

Piliečiai, turintys teisę ir pageidaujantys įsirašyti į šeimų ir asmenų, turinčių teisę į socialinį būstą, sąrašus, turi pateikti rašytinį prašymą savivaldybei pagal deklaruotą gyvenamąją vietą ir dokumentus, patvirtinančius teisę į socialinį būstą ar būsto sąlygų pagerinimą:
1. Pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą iš seniūnijos pagal gyvenamąją vietą (šeimos atveju – visų šeimos narių);
2. Pajamų ir turto deklaraciją (12 paskutinių mėnesių), pildomą Gyventojų turto deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (Europos pr. 105, telefonai pasiteiravimui: 46 67 75, 46 68 75);
3. Pažyma apie asmens (šeimos) LR teritorijoje nuosavybės teise įregistruotą nekilnojamąjį turtą Valstybės įmonės Registrų centre per paskutinius 5 metus (L. Sapiegos g. 5) (šeimos atveju – visų šeimos narių).
4. Pažymą apie Lietuvos Respublikos teritorijoje nuosavybės teise įregistruotą nekilnojamąjį turtą Valstybės įmonės Registrų centre per paskutinius penkerius metus (šeimos atveju – visų šeimos narių);
5. Suaugusių šeimos narių pasus ir puslapių su nuotrauka kopijas arba asmens tapatybės kortelę ir jos kopiją;
6. Santuokos ar ištuokos liudijimą ir kopiją;
7. Vaikų gimimo liudijimus ir jų kopijas;
8. Pažymą apie šeimos sudėtį iš seniūnijos.
PAPILDOMI dokumentai:
9. Neįgalumo arba darbingumo lygio pažyma ir jos kopija (jeigu į sąrašą įrašomas neįgalumą turintis asmuo).
10. Našlaičio statusą patvirtinantys dokumentai (jeigu į sąrašą įrašomas našlaitis).

Dokumentai priimami
Gyvenamojo fondo administravimo skyriuje
J. Gruodžio g. 9, 107 kab., Telefono nr. 42 54 46 (Z. Ašeriškienė,J. Vasiliauskienė)
priėmimo laikas:
pirmadieniais 10-12 val.,
trečiadieniais 13-15 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content