ORGANIZUOJAMAS KOMISIJOS POSĖDIS DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ VERTINIMO

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ VERTINIMO IR ATRANKOS KOMISIJOS,

sudarytos Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus
2020 m. lapkričio 5 d. įsakymu Nr. A-3539

Organizuojamo 2020 m. lapkričio  19 d. 13.15 val. nuotoliniu būdu posėdžio darbotvarkė:

  1. Pateiktų projektų atitikties formaliems kriterijams vertinimo pristatymas ir įvertinimas.
  2. 2021 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo organizavimas bei pateiktų finansavimui ir atitikusių formaliems kriterijams projektų paskirstymas komisijos nariams.

Svarbu:

Norintys dalyvauti komisijos posėdžiuose pareiškėjų atstovai, bei Savivaldybės Administracijos darbuotojai (ne Komisijos nariai) gali tik pateikus pasirašytus Konfidencialumo pasižadėjimus (forma pridedama), kad užtikrinti konkurso informacijos konfidencialumą, viešai neskelbti ir neplatinti informacijos. Pasirašytus dokumentus pateikti el. paštu: erika.mockienė@kaunas.lt ne vėliau kaip likus 1 dienai iki organizuojamo posėdžio.

konfidencialumo pasižadėjimas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content