EPLSAF maisto paketų ir higienos priemonių dalinimo grafikas

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) maisto paketų ir higienos priemonių dalinimas vyks gruodžio mėnesį.

Dėl paskelbto karantino paramos perdavimas paramos gavėjams organizuojamas žemiau tokia tvarka: paramą gaunantiems asmenims bus išsiųstos trumposios SMS žinutės, kuriose bus nurodoma paramos dalinimo diena ir dalinimo punkto adresas, į kurį asmuo galės atvykti pasiimti jam skirtos paramos.  Siekiant išvengti eilių prie dalinimo punkto, Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia atvykti SMS žinutėje nurodytą dieną.  Papildomas dalinimas vėluojantiems vyks gruodžio 14 d. 9- 13 val., 15 d. 13- 16 val.

Kauno m. sav. EPLSAF_VI

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content