Siunčiama nuotrauka

Žalioji knygų akcija 2016

Gerbiami Kauniečiai,

Jau trečią kartą organizuojama socialinė, aplinkosauginė akcija „Žalioji knygų akcija 2016“, kurios metu prašome Kauniečius prisidėti prie šios akcijos, atnešant nereikalingas knygas į savo seniūnijas arba „Knygų turgų“.

Šios akcijos pagrindiniai tikslai – saugoti gamtą, branginti knygas, mažinti vartojimą, gražinti aplinką, kurioje gyvename.

Visos surinktos knygos bus parduotos už simbolinę kainą „Knygų turguje“, o už gautas lėšas nupirkti medeliai, kuriais bus apsodinti Kauno žalieji plotai.

Pirmųjų akcijų metu buvo surinkta daugiau kaip 100 tūkstančių įvairių knygų, už surinktas lėšas buvo nupirkti medeliai, kurie pasodinti prie Kauno mokyklų, vaikų darželių, taip pat buvo atsodinta Karaliaus Mindaugo liepų alėja.

Dalis knygų buvo padovanotos įvairioms įstaigoms ir institucijoms, kurios vertina knygas. Antai, daug vaikiškų knygų buvo padovanotos Kauno Vaikų ligų klinikai, kurioje mažieji ligoniukai džiaugiasi jomis iki šiol.

Kauno miesto savivaldybė ir šiais metais planuoja daug atsodinimų darbų, prie kurių mes prisidėsime. Taip pat akcijos pabaigoje planuojame įrengti minibibliotekėles Kauno klinikų laukiamuosiuose.

Prisidėkime prie šios akcijos!

Daugiau informacijos www.zaliojiakcija.lt
— Pagarbiai, Knygų turgaus „Žaliosios akcijos“ komanda Asociacija „Visuomenės gerovė“ Jonas Plenta  8 620 47 210

Skip to content