Žalioji knygų akcija 2016

Kauno mieste jau trečią kartą organizuojama socialinė, aplinkosauginė akcija „Žalioji knygų akcija 2016“, kurios metu kviečiame kauniečius atnešti nereikalingas knygas į seniūnijas. Visos surinktos knygos bus parduotos už simbolinę kainą „Knygų turguje“, o už gautas lėšas nupirkti medeliai, kuriais bus apsodinti Kauno žalieji plotai.

Šios akcijos pagrindiniai tikslai – saugoti gamtą, branginti knygas, mažinti vartojimą, gražinti aplinką, kurioje gyvename.

Kviečiame nelikti abejingais ir atnešti Jums nereikalingas knygas į savo seniūnijas. Saugokime gamtą, branginkime knygas, mažinkime vartojimą, gražinkime aplinką, kurioje gyvename!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content