Žaliakalnio kalėdinė mugė

Žaliakalnyje pirmą kartą surengta bendruomenės kalėdinė mugė „RestART“ sukvietė amatininkus, kultūros veikėjus, vietos bei miesto gyventojus į jaukią kalėdinę šventę. Pirmasis blynas pavyko puikiai – žmonės rinkosi ne tik kalėdines rankų darbo dovanas, bet taip pat stebėjo įvairius meninius pasirodymus, mokėsi pinti advento vainikus, karpė karpinius, stebėjo kaip gimsta vienetinės knygos. Išalkę buvo pavaišinti tikra kareiviška koše, o sušalti neleido kvapnios arbatos puodelis.
„Tikslas – prieš Kalėdas, kad nesugestų nuotaika bėgiojant po prekybos centrus ir žmonės galėtų ateiti ir malonias dovanas įsigyti iš vietos kūrėjų. Tai kartu ir pabendravimas, pabuvimas kartu. Idėjos kyla iš širdies, tad pajautėme, kad Žaliakalniui tokios šventės reikia. Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ir kitąmet bus ir daugiau žmonių, ir įvairesnių pasirodymų“, – kalbėjo vienas iš organizatorių Aidas Žilinskas.
Dėkojame organizatoriams UAB „VITAE LITERA“ direktorei Valdonei Valienei ir rytų kultūros studijos „Wudang TAO“ įkūrėjui ir vadovui Aidui Žilinskui už bendruomeniškumo idėjų sklaidą ir nuoširdų bendradarbiavimą. Už košę ir arbatą dėkojame rėmėjams: Kauno Kristaus prisikėlimo parapijai ir VšĮ „Karo paveldo centras“ direktoriui Vladimir Orlov.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content