Žaliakalnio bendruomenės valanda „Tu ant žalio kalno gyveni“

GRUODZIO6DIENAGruodžio 6 d. 16. 30 val. Kauno Kristaus prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31a)  Žaliakalnio bendruomenės valanda „Tu ant žalio kalno gyveni“ skirta kunigaikščio M. K. Oginskio 250-čiui „TĖVYNEI SKIRIU TURTUS, DARBUS IR GYVENIMĄ“  M. K. Oginskis

M. K. Oginskio laiškai, memuarų, autografijos, knygų „Atsiminimai“, „Laiškai apie muziką“ fragmentai, romansai ir kūriniai fortepijonui. Dalyvauja: dainininkė Giedrė Zeicaitė, pianistė Šviesė Čepliauskaitė, aktorė Virginija Kochanskytė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content