Siunčiama nuotrauka

VŠĮ „Taikos kelias“ – terapinė bendruomenė kviečia

Viešoji įstaiga „Taikos kelias“
Gurgždžių kaimas 3, Juknaičių seniūnija, Šilutės rajonas 

Mūsų siekis padėti ŽMOGUI. Mes visi turime teisę į viltį, džiaugsmą, prasmingą gyvenimą! VIENYKIMĖS PRASMINGAM TIKSLUI – PADĖTI ŽMOGUI! Tikrasis gyvenimas ir yra blaivybė, o alkoholis atima iš žmogaus viską, kas jam yra brangiausia…ir, paradoksas – žmogus pats už tai sumoka visomis prasmėmis: ir už degradacijos procesą, ir už jos pasekmes.

VšĮ „Taikos kelias“ tikslas padėti žmonėms turintiems problemų su alkoholiu ar narkotikais bei įvairiomis priklausomybės ligomis. Terapinė bendruomenė dirba, motyvuoja, suteikia pirmą pagalbą, padeda psichologiškai ir dvasiškai. Motyvuoja keisti gyvenimą ir stengiasi padėti žmogui atsistoti, integruotis į visuomenę kaip pilnaverčiui visuomenės nariui. Suteikia laikiną apgyvendinimą terapinės bendruomenės namuose, padeda susitvarkyti dokumentus, sprendžia klausimus susijusius su santykių atstatymu su artimaisiais, dirba su 12 žingsnių programa “ Day top“ , „Minesotos“ programomis. Bendruomenėje gyvenama pagal nustatytą dienotvarkę. VšĮ „Taikos kelias“ nuolat tobulėja, bedradarbiauja su Lietuvos ir Tarptautinėmis organizacijomis, gerindama savo paslaugų kokybę ir atnaujindama programą bei suteikdama savo žmonėms geriausia pagalbą.

Atvykusiam nariui reikia turėti: psichiatro pažymą, kad žmogus serga priklausomybės ligomis, kraujo tyrimą dėl ŽIV, plaučių tyrimą dėl TBC.

Paslaugos nemokamos.

Bendruomenės mobilus telefonas +37065561717

Skip to content