Siunčiama nuotrauka

Sveikiname Vilijampolės seniūnijos Jūratės Kaubrytės ir Jono Kaubrio šeimą

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje lapkričio 25 d. 11 val. jau antrus metus iš eilės vyko socialiai aktyvių ir sėkmingų šeimų apdovanojimai. Šventę organizavo Kauno apskrities moterų krizių centras (KAMKC). Centro pirmininkės pavaduotojos Nauros Daukšienės teigimu, šeimų apdovanojimai yra socialinio projekto „Švietėjiška veikla, skatinanti savarankiškos ir gyvybingos šeimos vertybes“ dalis. Projekto tikslas – skatinti seniūnijas didesnį dėmesį skirti pavyzdinėms šeimoms, stiprinti tradicines šeimos vertybes.

Kauno miesto ir Kauno rajono seniūnijos, atrinko septynias šeimas. Visos apdovanotos šeimos augina ne mažiau kaip keturis vaikus. Šie žmonės paneigia stereotipus, kad vaikai – išbandymas, verčiantis atsisakyti daugybės malonių dalykų.

Vilijampolės seniūnija pasiūlė daugiavaikę Jūratės Kaubrytės ir Jono Kaubrio šeimą auginančią 6 vaikus. Abu tėvai dirbantys, turintys gerus socialinius įgūdžius. Tai darni šeima, kurioje tėvai rodo tinkamą pavyzdį vaikams, sėkmingai juos auklėja. Jūratės ir Jono šeimoje 5 vaikai yra mokyklinio amžiaus, o mažiausiajam tik 4 metai. Nors šeimoje auga gausus būrys vaikų, namai visuomet jaukūs, o vaikai prižiūrėti. Visi, kuriems tenka pabendrauti su Jūrate ir Jonu atsiliepia apie šią šeimą tik teigiamai ir negaili gerų žodžių.

Apdovanojimų šventėje dalyvavo Kauno rajono savivaldybės mero pirmasis pavaduotojas Kęstutis Povilaitis, taip pat Kauno miesto ir rajono savivaldybių tarybos nariai: Rimantas Mikaitis, Jurgita Kupčinskienė, Loreta Kudarienė, Lionė Pikerienė, Kauno miesto Šeimos tarybos pirmininkė Ramunė Jurkuvienė, Šlienavos švč. M. Marijos apsilankymo parapijos klebonas Antanas Mickevičius.

 

214564New Image

 

Skip to content