Vasario 16-osios minėjimas Žaliakalnio seniūnijoje

Sveikatos centras „ AMŽINOJI SANDORA“ į Žaliakalnio seniūnijos salę pakvietė kauniečius Vasario 16-ąją švęsti kartu. Susirinko ne tik sveikatos klubo nariai, bet ir moksleivija, darželio auklėtiniai, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro klientai. Renginio metu savo parodas pristatė dailininkės Eglė Jasulaitytė ir Austėja Semčiukevičiūtė.
Renginyje dalyvavo Kauno liaudies teatras „ Mozaika“, KTU inžinerijos licėjaus moksleivė Gabrielė Jakštaitė, padovanodami žiūrovams teatralizuotą knygos „Tūkstantmečio žiedas. Vilties
ir meilės laiškai Lietuvai “ pristatymą ir pakvietė kurti antrąjį šios knygos tomą „ Vienybės žiedas“ kartu, parašant savo laišką Lietuvai.
Renginio nuotaiką sustiprino Aklųjų ir silpnaregių choro „Feniksas“ solistas Gražvydas Sidiniauskas ir muzikantas Saulius Jančiauskas.
Dar ilgai širdyje skambėjo liaudies dainos, dainuotos renginyje.

Plačiau apie renginį:
https://www.youtube.com/watch?v=AINzVFAu3cU

https://www.youtube.com/watch?v=vCY4GHICC4k

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content