UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 23 d.

Vandžiogalos pl., Saulėtekio g. ,V. Krėvės pr. 102 remontuojamos vandentiekio linijos.

Vilijampolės mikrorajonas, P. Dovydaičio g.  tikrinami vandentiekio tinklai ir O. Minkovskių g. tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Savanorių pr. 273, Linkuvos g. 47  plaunami ir remontuojami šuliniai.  Masiulio g. 31, Pakraščio g. 4, Vaidoto g. 30, Kęstučio g. 61, Laisvės al., Zanavykų g. 64, Piliakalnio g. 3, Turžėnų g. 6 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Dėl kaitros padidėjus vandens suvartojimui, kuomet yra masiškai laistomi želdynai,  kai kur krinta vandens slėgis ir atsiranda vandens drumstumas.

Vykdant magistralinių linijų rekonstrukcijos darbus, šiuo metu atjungtos didelio diametro Karaliaus Mindaugo pr. ir  Laisvės al. vandentiekio linijos.

Vanduo į mikrorajonus teka pagalbinėmis mažesnio diametro linijomis, masiškai laistant želdynus jų pagalba sudėtinga patiekti tokį kiekį vandens, užtikrinant jo tinkamą slėgį. Problemai spręsti, po profilaktinių valymo ir dezinfekavimo darbų, papildomas vandens tiekimas paleistas iš Apuolės g. siurblinės rezervuaro.

Taip pat stabdomi vandentiekio linijų renovacijos darbai ir vandens tiekimas vandentiekio linijoje Karaliaus Mindaugo pr. bus atnaujintas šiandien.

 

Kaitros metu, gyventojų prašome būti supratingiems ir geriamą vandenį želdinių laistymui naudoti saikingai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas  8 800 20 000

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 28 76

 

UAB „Kauno vandenys“ informacija

 

 

Skip to content