UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Kovo 18 d.

Dėl pajungimo į vandentiekio tinklus darbų kovo 18 d. nuo 9 val. iki 14 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Taurėnų g., Miestelėnų g. Nr. 21, Nr. 20 – 34.

Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus.

Aušrinės g. 8  keičiama vandentiekio sklendė.

  1. Kuzmos g., Vilniaus g. tikrinamos vandentiekiosklendės.

Kaunakiemio g., Karo ligoninės g. keičiamas vandentiekio sklendės valdymo velenas.

  1. Putvinskio g. matuojamas vandens slėgis.
  2. Masiulio g. 21, Prieplaukos krantinė 8 keičiami šulinių liukai ir dangčiai.

Rasytės g. 28, Vytauto g. 134A (Garliava), Žeimenos g. 149  valomi šuliniai.

  1. Juozapavičiaus pr. 32, Taikos pr., Rasytės g. 28, Chemijos g. 74, Pramonės pr., Eitkūnų g., Švenčionių g. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content