UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 14 d.

Šimkaičių g. 4 montuojama vandentiekio įvado priežiūros sklendė, laikinai nutraukiamas vandens teikimas.

Vėjo g. 167 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

  1. Kalantos g. tikrinamos vandentiekio sklendės, matuojamas vandens slėgis.

Raudondvario pl. 228  remontuojamas gaisrinis hidrantas.

Panerių g. 252L demontuojama skirstomosios kameros įranga.

Medšarkių g. 20 tikrinamos buitinių nuotekų linijos sklendės.

Plento g. 16, Liepų g. 31D, Akacijų g. 72, Taikos pr. 2A, Laisvės al. 59, Kęstučio g., Kovo 11 tosios g. 128, Varnių g.24 tikrinami, valomi ir remontuojami šuliniai.

Plento g. 16, Liepų g. 31D, Akacijų g. 72, Taikos pr. 2A, Volungių g. 25, Verkių g. 48, Vyturių g., Gaižiūnų g., Kęstučio g. 55 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content