Siunčiama nuotrauka

Susitikimai su bendruomenės pareigūnu

Kauno miesto bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis kartu su socialiniais partneriais (judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriumi ir kt.) organizuoja susitikimų ciklą su Kauno m. Centro seniūnijos gyventojais, nevyriausybinių organizacijų, verslo atstovais, aukštųjų mokyklų studentais, siekiant įgyvendinti projektą „Kaunas-saugus miestas“. Šių susitikimų metu kalbėsime apie galimybę įsitraukti į saugią kaimynystę, sukurti įvairiomis prevencinėmis priemonėmis saugią aplinką gyvenamojoje, mokymosi, veiklos ar verslo vietose. Diskutuosime dėl prevencinių priemonių „Pramogauk saugiai Kaune“, „Saugus verslas“, „Saugi mokykla“, „Saugi bendruomenė“, „Saugus studentas“ ir kt. Subursime iniciatyvių žmonių grupę šioms priemonėms įgyvendinti, kad saugi aplinka būtų pradedama kurti nuo Kauno miesto Centro seniūnijos.

 

Susitikimai vyks:

  1. 2018-12-04 d. nuo 19.00 val. susitikimas vyks Kauno įgulos bažnyčioje, adresu Nepriklausomybės a.14, Kaunas
  2. 2018-12-10 d. nuo 18.00 val. susitikimas vyks IBIS Kaunas viešbutyje, adresu Vytauto pr. 28, Kaunas (konferencijų salėje)

 

Kviečiame registruotis į susitikimus ir aktyviais veiksmais prisidėti prie Kauno miesto saugumo padidinimo. Viskas prasideda nuo mažų dalykų. Jums reikia tik atvykti ir išgirsti.

 

Informacija teikiama tel. 868644424

Darius Joneikis

 

 

Skip to content