RENGINYS JUMS SENJORAI!

SPALIS-SENJORŲ MĖNUO,

 „AUKSINĮ SAVO RUDENĮ PALYDIM SU DAINA!“

 2021 m. spalio 8 d. (penktadienį) 16 val. Žaliakalnyje, Savanorių pr. 206, Kaune, LASS Pietvakarių centro salėje, 2 aukštas (buv. Akljų ir silpnaregių centro pastate).

Koncertuoja:

Ansamblis „BRYDĖ“

(vadovė Teofilė Vozbutienė)

 

Ansamblis „BIČIULIAI“

( vadovas Vytautas Brušnius)

 

Renginio vedėja Zita Klibavičienė

 Organizatoriai: Bendruomenės centras „Spindulys“ ir Lietuvos Politinių Kalinių ir Tremtinių Sąjungos Kauno skyrius.

Šventės globėjas: Žaliakalnio seniūnija

 Koncertas organizuojamas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus. Publikos prašoma turėti  GALIMYBIŲ PASO ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

RENGINIO METU PRAŠOME dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo Šventėje bus fotografuojama.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content