Prieš atvykstant į seniūniją, būtina užsiregistruoti

ŽALIAKALNIO SENIŪNIJOJE PRIIMAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVĘ ASMENYS (registruotis prašome telefonu arba elektroninėmis ryšio priemonėmis)

 

Socialinės paramos skyrius (dėl pašalpų, kompensacijų)    (8~37) 33 19 61, https://registracija-soc.kaunas.lt/

Seniūnijos veiklos klausimai  (8~37)  33 19 62

Gyvenamosios vietos deklaravimas ir pažymos  (8~37) 43 83 45, https://registracija.kaunas.lt/

Socialinių paslaugų centras:  

dėl poreikių nustatymo ir maisto paketų 8 674 96627; 8 603 46 812

dėl darbo su socialinės rizikos šeimomis  8 674 96627; 8 603 46812

dėl darbo su šeimomis, patiriančiomis riziką 8673 75013

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS ORGANIZUOJAMAS IR NUOTOLINIU BŪDU:

 

 *Žaliakalnio seniūnijos patalpose priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys, nekarščiuojantys ar kitų ligos simptomų neturintys asmenys, kurie laikosi asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.), dėvi veido kaukes, taip pat laikosi saugaus atstumo.

Neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (sloga, kosulys, apsunkintas kvėpavimas ir t.t.).

Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content