Padėka Žaliakalnio seniūnaičiams

Žaliakalnio seniūnija nuoširdžiai dėkoja Žaliakalnio Aušros g. seniūnaičiui Juozui Miliauskui ir Zanavykų g. seniūnaičiui Valentinui Kabašinskui už iniciatyvas ir pagalbą  Žaliakalnio bendruomenės senjorams, asmenims su negalia, vienišiems ir mažas pajamas gaunantiems asmenims karantino Koronaviruso (COVID -19) pandemijos metu.

 

Facebook paskyroje:

Mūsų seniūnaitijos senjorės/ai sveikina visus geradarius šv. Velykų proga, dėkoja už kartu sveikai praleistas karantino 4 savaites.

Posted by Zanavykų seniūnaitija Kauno Žaliakalnio sen. on 2020 m. balandžio 14 d., antradienis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content