Kviečiame teikti seniūnaičių kandidatūras į Baršausko g. seniūnaitiją

Nuo rugsėjo 17 d. Baršausko g. seniūnaitijos gyventojai ir seniūnaitijoje veikiančios bendruomeninės organizacijos gali kelti kandidatus Baršausko g. seniūnaitijos seniūnaičio pareigoms užimti.
Seniūnaitis – tai seniūnaitijos bendruomenės atstovas, renkamas pačių tos vietovės gyventojų ketveriems metams. Jis atstovauja kiekvieno seniūnaitijos gyventojo interesams ir yra tarsi seniūno, bendruomenės ir kitų institucijų jungiamoji grandis. Seniūnaitis rūpinasi bendrijos kultūrine, sporto veikla, aplinka, bendrauja su gyventojais.
Norėdami pasiūlyti kandidatą į seniūnaičius, seniūnijos gyventojai ar bendruomeninės organizacijos gali teikti siūlymą seniūnijai. Prie jo reikia pridėti kandidato gyvenimo aprašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir patvirtintą susirinkimo protokolo kopiją, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija. Kandidatu į seniūnaičius gali būti siūlomi tik pilnamečiai gyventojai, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jų kandidatūra siūloma.
Kandidatų į seniūnaičius registracija vyks 2019 m. rugsėjo 17–30 d. imtinai.
Rinkimai vyks 2019 m. spalio 7–11 d. imtinai.
Daugiau informacijos apie rinkimus ir kandidatus rasite interneto svetainėje adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt

Skip to content