Konkursas „Šviečiantys kiemai“

Kviečiame registruoti savo kiemą (Saugios kaimynystės grupę) konkursui „Šviečiantys kiemai“ Kauno miesto Centro seniūnijoje.

Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyrius įgyvendindamas Kauno miesto Centro seniūnijos teritorijoje projektą „Kiemo ambasadoriai“ organizuoja kiemų dekoravimo konkursą „Šviečiantys kiemai“. Konkurso dalyviams nėra jokių specialių reikalavimų. Papuošiame savo kiemo erdvę lauko girliandomis ir šventinėmis dekoracijomis, išsirenkame savo kiemo koordinatorių, nufotografuojame savo kiemą ir atsiunčiame nuotrauką el.paštu kiemo.ambasadoriai@gmail.com arba darius.joneikis@gmail.com Taip pat reikalinga užpildyti laisvos formos registracijos anketą arba parengtą registracijos formą (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeglG_TfgIV1-SZfkZvjLFGaI8N2wSgKd76OvmVxAXAPMsSig/viewform)

Manome, kad konkurso metu aktyviai prisijungs patys kiemų gyventojai, kurie galės pasidžiaugti savo papuoštais namų langais, durimis, įėjimais bei dekoruojami šventiniu laikotarpiu (iki Trijų Karalių išlaikys šias dekoracijas). Užsiregistravęs kiemas bus pažymėtas interaktyviame žemėlapyje, kad  kiekvienas Kauno miesto gyventojas ar svečias galėtų aplankyti kiemą ir pamatyti papuoštus „Šviečiančius kiemus“.

Daugiausia susitraukusių žiūrovų į kiemus ir susirinkusius daugiausiai balsų (socialiniuose tinkluose) 2020-12-14 d. nuotoliniame konkurso baigiamajame etape bus paskelbti konkurso nugalėtojai ir laureatai. Apdovanoti parengtais prizais per nuotolį (su paštomatais arba laikantys reikalavimų). Šiuo konkursu siekiama sukurti jaukią šventinę aplinką Kauno miesto Centro seniūnijoje, kuri šventiniu laikotarpiu nebus patraukli nusikaltėliams ar asocialiems asmenis, nes jie tokių vietų vengia.

 

Skip to content