Siunčiama nuotrauka

Kauniečiai kurs kalėdinę staigmeną vienišiems senoliams

Jei pasaulyje egzistuotų gerumo matavimo skalė, per artimiausias tris dienas Kaune ji šoktelėtų į rekordines aukštumas. Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami prisijungti prie unikalios labdaros akcijos, skirtos vienišiems garbaus amžiaus kauniečiams ir paruošti jiems po mažą dovanėlę.

Nuo penktadienio iki sekmadienio (gruodžio 16-18 d.) Kauno kalėdinis miestelis Rotušės aikštėje lauks visų prie Kalėdų eglutės veikiančiame „Kauno dienos“ edukaciniame namelyje. Akcijos organizatoriai tiki, kad čia užsuks ne tik suaugusieji, bet ir mažieji kauniečiai.

Savanoriai ne tik supakuos geradarių atneštas dovanėles, bet ir padės jas kartu su kauniečių linkėjimais bei kalėdine dvasia perduoti Kauno senelių namų gyventojams, vienišiems miesto senjorams. Mainais už paruoštas dovanas geradariai sulauks savanorių šypsenų ir akcijos lipdukų.

„Mes visi juk tikime Kalėdų stebuklu. Tad puoselėkime jį ir dalinkimės tuo su garbaus amžiaus kauniečiais. Jūsų paaukotos dovanėlės bus įteiktos asmeniškai vienišiems bei socialiai remtiniems vyresnio amžiaus žmonėms. Jie tikrai pajus kiekvieno prisidėjusio kauniečio šilumą ir gerumą, tad ateikite su draugais, atsiveskite vaikus. Tegul visi pajunta, kaip gera kurti stebuklus“, – sakė viena iš šios gerumo iniciatyvos organizatorių Ilona Laukienė.

„Kauno dienos“ ženklais pažymėtas namelis Rotušės aikštėje prie pat Kalėdų eglės penktadienį veiks 16-20 val., o savaitgalio dienomis lankytojų lauks nuo 14 iki 20 val.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus informacija

Skip to content