Kaunas – Europos kultūros sostines 2022

Prisijunk prie Kultūristų –
„Kaunas 2022” savanorių

Tapk šiuolaikinės kultūros sostinės bendraautoriumi!

Kovo 5 d. 18 val. M. Žilinsko dailes galerijos (Nepriklausomybes a. 12, Kaunas) mažojoje salėje startuoja „Kaunas 2022“ savanorystės programa, į kuria kviečiame jungtis visus, norinčius prisidėti ir kurti šiuolaikine kultūros sostine kartu.
Pagrindinis „Kaunas 2022“ tikslas – pristatyti aukščiausio lygio tarptautinę kultūrinę programą ir pakviesti visus miestiečius tapti aktyviais savo miesto kūrėjais. Tokiu būdu auginti atvira miestą, kuriame pasitikima ateitimi.
Savanoriai – svarbi šio projekto komandos dalis, kuri savo energija, entuziazmu ir svetingumu pakelia kiekviena „Kaunas 2022” renginį į naują lygmenį. Todėl ir pavadinome juos Kultūristais.

Kas yra Kultūristai?

Kultūristai – projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ savanoriai, savo energija ir kultūriniais raumenimis keliantys miesto kultūrą į naują lygmenį.

Kodėl verta tapti Kultūristu?

·         Įgausi naujų įgūdžių

Pamatyk daugiatūkstantinių renginių organizavimą iš arti ir prisidėk prie jų sėkmės. Dalyvauk savanorių mokymuose, įgauk svetingumo, lyderystės, ekskursijų vedimo įgūdžių ir tapk savo miesto ekspertu.

·         Užmegsi naujų pažinčių

Sutik ne tik daug žinomų kūrėjų ir artistų, tačiau ir bendraminčių bei kitų savanorių, būk kultūringo šurmulio centre.

·         Prasmingai leisi laiką

Kiekvienas priimtas svečias ar nufotografuotas renginys – ne šiaip sau darbas, o tikslingas žingsnis kuriant šiuolaikinę kultūros sostinę.

·         Mėgausiesi unikalia patirtimi

Europos kultūros sostine Kaunas bus tik vieną kartą. Patirk metus trunkančią programą kartu su miesto bendruomene, pamatyk renginių įvairovę, džiaukis ir dalinkis neužmirštamomis akimirkomis.

 

Ką veikia Kultūristai?

  • Informuoja lankytojus
  • Veda ekskursijas
  • Padeda pasiruošti renginiams
  • Valdo lankytojų srautus
  • Fotografuoja ir filmuoja
  • Rašo straipsnius
  • Platina informaciją apie renginius
    Ir daug kitų veiklų.

Skip to content