Siunčiama nuotrauka

Kalėdinis orientacinis žaidimas

Kauniečiai bei Kauno svečiai bus kviečiami pasinerti į nuotykių kupiną kalėdinį orientacinį žaidimą ir interaktyviai susipažinti su Kalėdų miestelio istorijomis. „Kalėdinio miestelio paslaptys“ – tai nemokamas pramoginis-kultūrinis renginys, kuriame kviečiamos dalyvauti komandos suburtos tiek iš draugų, tiek iš šeimos narių. Pasak visuomenės sveikatos specialistės Linos Kleinauskienės, orientaciniai žaidimai – puikus laiko praleidimo su šeima ar draugais būdas, o antrąją Kalėdų dieną organizuojamas žaidimas suteiks galimybę šventes užbaigti turiningai ir aktyviai.

Šventinis orientacinis žaidimas „Kalėdinio miestelio paslaptys“ vyks gruodžio 26 d., pirmadienį. Komandų registracijos patvirtinimas vyks 15.40 val., žaidimo pradžia 16 val. Renginio startas ir finišas – Kauno rotušės aikštėje esančiame Kalėdiniame miestelyje. Dalyvavimas žaidime nemokamas. Komandoje gali būti iki 5 žmonių.

Daugiau informacijos apie žaidimą: https://www.facebook.com/events/339334879780888/. Būtina išankstinė registracija: http://kaledines.orientacines.lt/.

Orientacinis žaidimas organizuojamas kartu su orientacines.lt. Geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 45 47 17, 8 677 86682, el. p. Monika.Straupyte@kaunovsb.lt

Skip to content