Siunčiama nuotrauka

Kad šventės nevirstų tragedija

Pasitinkant Naujuosius metus dėl nesaugiai naudojamų fejerverkų dažnai įvyksta nelaimės. Todėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas paruošė atmintinę „Atsargiai – pirotechnika“.

Siekiant išvengti gaisrų ir skaudžių nelaimių, primename gyventojams, kad daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose draudžiama užgriozdinti ar užkrauti įvairiomis medžiagomis ir įrenginiais balkonus, lodžijas, liukus, angas ir įėjimus, pavojinga bendro naudojimo patalpose kaupti nenaudojamus namų apyvokos daiktus, šiukšles.

Taip pat primename, kad prasidėjus Naujiesiems metams žalų kyla ne tik dėl fejerverkų, pasitaiko ir vandalizmo atvejų, vagysčių. „Per šventes palikti tušti namai tampa masalu vagišiams, todėl išvykstant ilgesniam laikui rekomenduojama informuoti artimus kaimynus, kurie atkreiptų dėmesį į triukšmą bute, kaukiančią signalizaciją, paliktas praviras duris, langus, bute besilankančius nepažįstamus žmones. Taip pat išeinant reikėtų atkreipti dėmesį, ar durys užrakintos, ar signalizacija tinkamai įjungta, ar gerai uždaryti langai ir t.t.

Informaciją parengė Centro seniūnija

Skip to content