„Jaukiuose namuose“ atidaryta nauja fotografijos paroda!

2022 m. sausio 8 d.  „Jaukiuose namuose“  atidaryta nauja fotografijos  paroda simbolišku ir gaiviu pavadinimu „Pavasario portretai, kurios autorius fotomenininkas Arvydas Kumpis ,  Kaune.

Kviečiame aplankyti parodą.

Dvidešimtyje nuotraukų, kurios yra iš įvairių Japonijos vietų, autorius įamžino pavasario džiaugsmą, sakurų grožį bei akimirkos trapumą.

Arvydas Kumpis yra istorijos mokslų daktaras, dirbantis VDU Azijos studijų centre ir vienerius metus gyvenęs Gifu prefektūroje, Japonijoje. Tai ta pati prefektūra,  iš kurios kilęs vicekonsulas Chiunė Sugihara.

Pasiruošimas sakurų žydėjimo šventė Japonijoje prasideda nuo pat naujųjų metų.

Tai metinė šventė, kurios laukia kiekvienas japonas, jos metu visi išeina į parkus, bendrauja bei fotografuoja trapų grožį.

Paroda „Jaukiuose namuose“ veiks iki  2022 03 31.

 

Salonas “Jaukūs namai” be išskirtinių lino gaminių kūrybos aktyviai dalyvauja statydamas draugystės tiltus tarp Lietuvos ir Japonijos.

Nuo pirmos mūsų kelionės į Japoniją 2014-aisiais metais, esame surengę nemažai japoniško meno parodų, dirbtuvių bei edukacijų.

Mus rasite Ž.Šančių kareivinėse, A.Juozapavičiaus pr.21,Kaunas

Darbo laikas : I-V 10-18h, VI 10-15h.

www.kimono.lt/ 

FB/ Salonas Jaukūs namai/IG saloncosyhomes

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content