Siunčiama nuotrauka

Įtrauktiems į gyvenamosios vietos neturinčių apskaitą

2016 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII-840 pakeitimo įstatymas Nr. XII-1919 (toliau – GVDĮ), kuriame nustatyta asmens pareiga deklaruoti gyvenamąją vietą bei numatytas baigtinis asmenų, kurie gali būti įtraukti į neturinčiųjų gyvenamosios vietos apskaitą, sąrašas. Vadovaujantis GVDĮ, asmenys, kurie iki GVDĮ įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą prie Kauno miesto savivaldybės, privalo per 6 mėnesius deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą.

Informuojame, kad pagal galiojančius teisės aktus, skiriant piniginę socialinę paramą nepasiturintiems gyventojams, išmokas vaikams, paramą mirties atveju ir socialinę paramą mokiniams, išnuomojant ar įtraukiant į eilę socialinio būsto nuomai bei paramai būstui įsigyti ar išsinuomoti yra privalomas asmenų gyvenamosios vietos deklaravimas.

Todėl asmenys, gaunantys piniginę socialinę paramą, stovintys eilėje socialiniam būstui gauti ir įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, iki 2016 m. liepos 1 d. turėtų deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą

Asmenys, kurie nevykdys GVDĮ nuostatų nuo 2016 m. liepos 1 d. bus išbraukti iš Gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašo .

Centro seniūnijos informacija

Skip to content