Gerbiamieji policijos pareigūnai,

Policininko darbas nėra lengvas, labiau sunkus. Išpainioti žmonių likimus, vadovautis įstatymu ir teisingumu, atkurti taiką ir tvarką – rimtas išbandymas visiems. Tai, kad Jūs pasirinkote šią profesiją, įrodo, jog esate kilnios širdies, kupini gėrio ir tiesos troškimo!

Jums, taikos mieste ir šalyje saugotojai, mūsų šilčiausi linkėjimai ir beribė padėka! Sveikinu Jus artėjančios Angelų sargų dienos proga ir linkiu didelės sėkmės tarnyboje, gausių apdovanojimų bei šviesos, laimingos ateities!

Centro seniūnijos kolektyvo vardu seniūnas Marius Švaikauskas

policija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content