Etnopaveldo bendruomenė „Kauno „Veršva“ kviečia į renginį

 

Kviečiame dalyvauti Etnopaveldo bendruomenės „Kauno „Veršva“ renginyje: 2021 liepos 06d. 14val. (antradienį)

Valstybės dienai ir poezijos šventei paminėti  Vilijampolėje ant „Veršvų” piliakalnio ir „Kaunas- Europos kultūros sostinė 2022 m.”pagerbti

Istorinėmis įžvalgomis –  „Socialinė kaita ir valstybingumo simbolis” dalinsis Lietuvai pagražinti draugijos ir „Kauno „Veršva” narys, Kauno sąjūdžio pirmininkas Dr. Raimundas Kaminskas.  Muzikinę interpretaciją –  pasveikinimą Valstybės dienos ir poezijos šventės proga   atliks  kompozitorius  Artūras Paulauskas ,”Kauno „Veršva” bendruomenės narės, poetės Aldonos Jankauskienės eilėraščių „Laisvės alėja”ir Vienybės aikštė” žodžiais.  Šventės dalyvius sveikins poetas ir rašytojas „Kauno Veršva”bendruomenės narys Dr. Gintautas Labanauskas ir kiti.  Šventėje koncertuos etnografinis ansamblis „Sūduva”,  vadovė „Kauno Veršva” bendruomenės narė, poetė Teresėlė Varnagirienė.  Poezijos eiles skaitys”Kauno Veršva” bendruomenės ir miesto poetai ir poetės. Renginį ves šios bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė ir Teresėlė Varnagirienė.

Renginio pabaigoje susirinkusius vaišinsime gaiviais gėrimais ir kepiniais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai Stasė Mickutė, mob.86147701

 

Post scriptum.: Į renginį važiuoti 7 ir 11 autobusais, Vilijampolėje, Raudondvario pl, „Gervių” stotelėje išlipti ir toje pusėje matysite rodyklę  į „Veršvų” piliakalnį. Lipsite ąžuoliniais laiptais.  Iki susitikimo.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content