Dėl 2021 m. vasario-kovo mėnesio maisto paketų dalinimo

Vilijampolės seniūnijos gyventojai kviečiami atsiimti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo programos Vilijampolės seniūnijoje (Lampėdžių g. 10). Maisto paketai bus dalinami Kovo mėn.2-3 d. 12-16 val.

Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

*Siekiant išvengti eilių prie dalinimo punkto, prašome atvykti Jums SMS žinutėje nurodytą dieną.

Papildomas dalinimas vėluojantiems vyks kovo 10 d. 13-16 val., 11 d. 9-13 val. Dėl informacijos skambinti 867496709 (Leda Petraškienė)

 

2020 m. gruodžio mėn. Kauno m. savivaldybėje prašymus buvo parašę 5112 asmenų. Paramą atsiėmė 4603. Neišdalinti maisto produktai buvo perduoti nepasiturinčius žmones maitinančioms organizacijoms:

  1. Maistas kūnui ir sielai, LPF;
  2. Petrašiūnų gailestingumo namai, asociacijai;
  3. Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos Carito valgyklai;
  4. Namai visiems, VšĮ.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content