Siunčiama nuotrauka

Antistresiniai pratimai išmaniajame telefone!

antistresiniai

Programėlė „Antistresiniai pratimai“ paremta dėmesingo įsisąmoninimo metodu. Dėmesingas įsisąmoninimas – tai valingas dėmesio sutelkimas į norimą objektą, suvokiant realybę tokią, kokia ji iš tiesų yra, be išankstinio nusistatymo, nevertinant ir neteisiant. Dėmesingas įsisąmoninimo praktikos-meditacijos gali būti praktikuojamos bet kada, bet kur, o tai daryti galima pasitelkiant programėlę „Antistresiniai pratimai“.

Programėlėje pateikiami aprašymai apie dėmesingo įsisąmoninimo praktikavimo naudą, testas savijautai įvertinti, rekomendacijos, patarimai, kaip atlikti praktikas bei šešios praktikos – meditacijos. Už kiekvieną išklausytą meditaciją gaunami apdovanojimai, asmuo gali stebėti savo asmeninę pažangą.

Programėlė yra nemokama, ji skirta išmaniesiems įrenginiams, turintiems Android operacinę sistemą, artimiausiu metu planuojama ją pritaikyti ir iOs operacinei sistemai. Programėlę galima rasti: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.mpk.mpk. Programėlė sukurta bendradarbiaujant su VšĮ Atsakingo verslo ir mentorystės institutu bei Kauno miesto savivaldybe.

Informaciją parengė: Rasa Vaitkienė, psichologė

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, 8 677 86682, el. p. Monika.Straupyte@kaunovsb.lt

Skip to content