Siunčiama nuotrauka

AČIŪ KAUNIEČIAMS UŽ PILIETIŠKUMĄ

kaunas tvarkosi1Šį šeštadienį Kaunas tvarkėsi. Kaip ir kituose dešimtyje oficialių akcijos „Kaunas tvarkosi!” taškų Vytauto parke buvo galima išvysti šimtus šiukšlių maišais, grėbliais ir pirštinėmis „apsiginklavusių“ kauniečių. Skaičiuojama, jog Centro seniūnijos parinktoje vietoje akcijoje dalyvavo apie tūkstantis miestiečių.kaunas tvarkosi2

Parke įkurtame rūšiavimo miestelyje veikė bendrovės „Kauno švara“ ambasada, kurioje kauniečiai su savo atžalomis rado įvairių pramogų, žaidimų ir edukacinių programų. Prie įmonės organizuojamų renginių prisijungė ir seniūnijos seniūnaičiai. Visi dalyvavę edukacinėse prigramose buvo apdovanoti įvairiais prizais. Patys aktyviausi akcijos dalyviai iš seniūnaičių rankų gavo kaunas tvarkosi4bilietus į Muzikinio teatro spektaklį „Auksinė kepurė“. Mažiausieji akcijos dalyviai, kad neprailgtų darbas, galėjo nemokamai pasisupti mažiesiems skirtose supynėse.

Nuoširdžiai dėkojame visiems akcijos dalyviams savo darbu, išmone bei kitais būdais prisidėjusiems prie švarinimosi akcijos: Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmams, Karinėms oro pajėgoms, bendrojo lavinimo mokykloms visiems kauniečiams. Nuoširdus ačiū pramogų, žaidimų ir edukacinių programų sumanytojams bei įgyvendintojams, prizų steigėjams.

Centro seniūnijos informacija

Skip to content