Siunčiama nuotrauka

Projektas „KITAME KRANTE“

Lapkričio 16 d. 17 val. Vilijampolės seniūnijoje atidaroma   „Meno formos“ galerijos Donaros Manuk kuruojama projekto „KITAME KRANTE“ paroda.

KURK! ISTORIJĄ? DABAR. – tai 2016 metais galerijos “Meno forma” pradėtas vystyti naujas

konkursinis tarpdiscipliniškumo vystymo  projektas, skatinantis jaunuosius menininkus pažinti Kauno Žaliakalnio tarpukario medinę architektūrą ir išnaudoti paveldo idėjų teikiamas inspiracijas šiuolaikinei kūrybai.  Šiemet planuojama projektą „KITAME KRANTE” tęsti  analizuojant – Vilijampolėje esančius medinės architektūros objektus, išnaudojant pastatus ir jų istoriją kaip pagrindinį motyvą jaunųjų menininkų kūrybai.

 Tai plataus formato konkursinis menų sintezės ir tarpdiscipliniškumo vystymo projektas, skatinantis jaunuosius menininkus projekto metu percepciškai įsisavinti Kauno gyvenamojo rajono architektūrą, bendrauti su jame gyvenančiais žmonėmis ar reflektuoti asmeninę patirtį ir gautą informaciją procesuoti bei atspindėti eskizuose, o galų gale – finaliniame darbe galutinių darbų pristatymas ir geriausio darbo autoriaus apdovanojimas vyks 2017 m.  gruodžio 14 dieną 17 val. Vilijampolės seniūnijoje.

 

Skip to content