Kviečiame teikti prašymus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo)

Daugiabučio namo atnaujinimas (modernizavimas) reikalingas tam, kad atkurti ar pagerinti Jūsų daugiabučio namo technines ir energines normatyvines savybes, siekiant esminių statinio reikalavimų visumos išlaikymo, šiluminės energijos sąnaudų sumažinimo ir racionalaus energinių išteklių naudojimo, gyventojų išlaidų šildymui sumažinimo ir gyvenimo kokybės pagerinimo. Daugiabučio namo atnaujinimas (modernizavimas) įmanomas tik jei daugiabučio namo gyventojai susirinkime ar balsuojant raštu priėmę sprendimą dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) įgyvendinimo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.85 straipsnyje nustatyta tvarka.

Sąlygos dalyvauti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje:

 • Programoje gali dalyvauti tik daugiabučiai namai (daugiabutis namas – tai trijų ir daugiau butų gyvenamasis namas, kuriame gali būti ir negyvenamųjų patalpų – prekybos, administracinės, viešojo maitinimo ir kitos);
 • Daugiabutis namas turi būti pastatytas pagal galiojusius iki 1993 m. statybos techninius normatyvus;
 • Paraiškas galima teikti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijai paskelbus kvietimą teikti paraiškas atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius namus.

Kauno miesto savivaldybės administracija ketina pirkti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planus ir energingo naudingumo sertifikatus, parengtus ir išduotus prieš daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) priemonių įgyvendinimą, daugiabučiams namams norintiems dalyvauti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje.

Kviečiame teikti prašymus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planų ir energinio naudingumo sertifikatų, parengtų ir išduotų prieš daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) priemonių įgyvendinimą. Prašymus galima teikti iki Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos kvietimo teikti paraiškas atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius namus paskelbimo.

Prašymus prašau teikti Kauno miesto savivaldybės administracijos Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriui, Laisvės al. 94A, 44251 Kaunas, tel. 8 37 42 32 98, el. p. busto.modernizavimo.administravimo.energetikos.skyrius@kaunas.lt

Teikiant prašyme nurodyti:

 1. Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytoją, kontaktinį asmenį ir kontaktinius duomenis (telefono Nr., el. pašto adresą);
 2. Daugiabučio namo statybos metus;
 3. Daugiabučio namo bendrą plotą;
 4. Daugiabučio namo naudingą plotą;
 5. Gyvenamosios paskirties patalpų skaičių daugiabučiame name;
 6. Negyvenamosios paskirties patalpų skaičių daugiabučiame name.

Prie prašymo pridėti:

 1. Daugiabučio namo Nekilnojamojo turto registro išrašą;
 2. Daugiabučio namo butų (patalpų) sąrašą pastate;
 3. Daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo protokolą ir jame dalyvavusių sąrašą, kuriame priimtas sprendimas dalyvauti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.85 str. 1 d. nustatyta, kad sprendimai dėl bendrojo naudojimo objektų valdymo, naudojimo ir disponavimo jais klausimų, priimami butų ir kitų patalpų savininkų balsų dauguma, jeigu įstatymuose nenustatyta kitaip.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content