Siunčiama nuotrauka

Kauno Hanzos dienos 2016

IMG_0025

ŠVENTĖS „KAUNO HANZOS DIENOS 2016“

PROGRAMA

GEGUŽĖS 20 D. (PENKTADIENIS)

KAUNO SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

16:00–16:45 Kauno miesto jaunučių chorų festivalis „Tau, mano Mamyte“.

17:00–19:00 vaikų mados teatras „DEMO“ .

19:10–21:10 koncertas „Ant kalnelio jovaras žydėjo“. Dalyvauja folkloro kolektyvai iš Estijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos ir Žaliojo kranto respublikos.

21:20–22:30 Tado Juodsnukio ir grupės koncertas „Rock Idol“.

KAUNO PILIES SCENA

19:00–20:30 šventės atidarymo koncertas „Tieskime tiltus“. Šventinė eisena bei Kauno aeroklubo  lėktuvų akrobatinis pasirodymas. Dalyvauja Kauno miesto bigbendas su latve Samanta Tina, Rūta Ščiogolevaite, Linu Adomaičiu, Rosita Čivilyte, Kotryna Juodzevičiūte, Sasha Song, Agne Juškėnaite, Dainiumi Griesiumi, Jurgiu Brūzga, Vyteniu Kaluškevičiumi.

22:00–23:30 etnostiliaus projektas „Girių dvasios“ su specialiomis šviesų ir vizualizacijų instaliacijomis.

KAUNO ROTUŠĖS AIKŠTĖ

17:50–18:30 pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalio „Padūduokim Kaunui“ jaunimo orkestrų šventinė eisena.

18:30–20:00 pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalio „Padūduokim Kaunui“ jaunimo orkestrų koncertas.

20:30–21:30 „Pink Tribute“ koncertas.

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO MENŲ FAKULTETO KIEMELIS (MUITINĖS G. 7)

 18:0020:00 VDU Muzikos akademijos akordeonistų kvintetas „InDeed“.

20:00–21:30 eksperimentinis muzikos tiltas su Rees Archibald.

21:3022:30 vizualinė instaliacija „Interaktyvus turas po tarpukario Kauną“.

GEGUŽĖS 21 D. (ŠEŠTADIENIS)

KAUNO PILIES VIDINIS KIEMAS

12:0019:00 senovinių veiklų dirbtuvėlės dideliems ir mažiems bei interaktyvi senovinių kankinimo įrenginių ekspozicija.

KAUNO PILIES SCENA

13:00–13:30 šventės atidarymas ir Hanzos vėliavos pakėlimo ceremonija.

13:30–13:45 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti atidarymas.

13:45–14:15 senosios muzikos grupė „Ambera“.

14:15–14:45 viduramžių šokių grupė „Festa cortese“.

14:45–15:00 vieša viduramžių egzekucija.

15:00–15:30 tribal šokių klubas „Samai“.

15:30–16:00 viduramžių muzikos grupė „Lily taler“.

16:00–16:30 Jonavos Janinos Misčiukaitės meno mokyklos senovinio šokio kolektyvas „Fioreti“.

16:30–16:45 vieša viduramžių egzekucija.

16:45–17:15 senosios muzikos grupė „Ambera“.

17:15–17:45 „Viduramžių pasiuntinių“ senovinių šokių studijos programa „Pilies menėje“.

17:45–18:15 viduramžių muzikos grupė „Lily taler“.

18:15–18:45 senųjų šokių grupės „Festa cortese“ tearalizuotas šokių pasirodymas „Pabėgimas iš Florencijos, 1348“.

18:45–19:15 tribal šokių klubas „Samai“.

19:15–19:30 viduramžių patiekalų konkurso finalas ir patiekalų pristatymas žiūrovams.

19:30–20:00 viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“.

20:00–20:30 techninė pertrauka.

20:30–21:30 viduramžių muzikos grupė „Lily taler“.

21:30–22:30 kultinė senovinės muzikos grupė „Stary Olsa”.

23:30–00:45 „Kings of Leon Tribute“ koncertas.

KAUNO PILIES LOMA (ARENA)

13:30–14:30  IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti I pogrupio kovos.

14:30 –15:15 Raitų riterių turnyras.

15:15–16:15 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti II pogrupio kovos.

16:15–16:45 žiūrovų apšarvavimas ir dvikovos.

16:45–17:45 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti III pogrupio kovos.

17:45–18:30 Raitų riterių turnyras.

18:30–19:30 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti IV pogrupio kovos.

19:30–20:00 šaltųjų ginklų valdymo rungtys dalyvaujant žiūrovams.

20:00–22:30 techninė pertrauka.

22:30–23:15 spektaklis-inscenizacija „Kauno pilies šturmas“. Pristato „Nuova“.

23:15               šventinis fejerverkas.

KAUNO PILIES LOMA  (AMATŲ KIEMELIS)

12:00–19:00 senovės amatų kaimelis, viduramžiškos pramogos lankytojams, gyva riterių stovykla, senovinio maisto gamybos konkursas, vaikų zona.

KAUNO ŠV. TREJYBĖS BAŽNYČIA (A. JAKŠTO G. 1)

17:00–18:00 akustinis krikščioniškų giesmių koncertas su Angele Joknyte.

KAUNO SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

13:00–15:30 „Pasaulio galiūnų rąsto kėlimo čempionatas 2016“.

15:30–16:00 techninė pertrauka.

16:00–18:30 koncertas „Pilnos pievos gėlių raudonų”. Dalyvauja Lietuvos ir užsienio folkloro kolektyvai.

18:30–19:30 techninė pertrauka.

19:30–20:30 roko grupė „Abudu“.

20:40–21:50 elektroninės/roko muzikos grupė „ABII“.

22:00–23:00 grupė „Freaks on floor“.

VYTAUTO DIDŽIOJO TILTAS (ALEKSOTO)

19:00–01:00 šventinė instaliacija KABOM

KAUNO ROTUŠĖS AIKŠTĖ

16:00–18:00 XII-asis respublikinis mokinių ir studentų roko grupių ir solistų festivalis „Skersvėjis 2016“.

18:00–19:00 techninė pertrauka.

19:00–20:00 XV-ojo tarptautinio dainininkų konkurso ,,Kaunas talent 2015“ Lietuvos laureatų koncertas.

20:10–21:30 džiazo grupė „RJQ“ ir Eglė Petrošiūtė.

21:40–22:50 LNK projekto „Lietuvos Balsas” 2015 metų nugalėtoja, džiazo atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė.

VILNIAUS GATVĖ, LAISVĖS ALĖJA

12:00–22:00 „Gatvės muzikos diena“.

NEMUNO IR NERIES SANTAKA

9:00–14:00 Žvejų draugijos akcija.

13:00–15:00 Lietuvos ir užsienio folkloro ansamblių pasirodymas.

15:3015:45 dailiojo jojimo pasirodymas „Kiuras”.

16:30–16:45 dailiojo jojimo pasirodymas „Kiuras”.

NEMUNO IR NERIES SANTAKA (RIEDLENČIŲ PARKAS)

12:00–17:00 „Gerumo įvartis 2016“.

11:30 – 12:30 Dalyvių registracija

12:30 – 16:00 Labdaringas stalo futbolo turnyras , „Elfų slėnio“ smagi programa vaikams bei renginio kulminacija - grupės Original Copy koncertas

16:00 Apdovanojimai. Labdaringos loterijos traukimas, futbolo stalo laimėtojo skelbimas.

Komandas registruoti galite renginio internetiniame puslapyje www.gerumoivartis.lt!

 VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO MENŲ FAKULTETO KIEMELIS  (MUITINĖS G. 7)

14:00–15:00 audiovizualinio maršruto Lietuvoje „Dvasios gidas po senąjį Kauną“ pristatymas.

15:00–17:00 tiltas „Lietuva–Brazilija“: capoeira, brazilų kovos meno klubo pasirodymas.

KAUNO ARKYVISKUPIJOS KIEMELIS  (ROTUŠĖS A. 21)

16:00–18:00 „Marijos radijo“ speciali laida. Susitikimas su kunigais laidoje „Klausk drąsiai“.

SANTAKOS PARKAS, PRIEPLAUKOS KRANTINĖ, KAUNO PILIES PRIEIGOS

10:00–20:00 amatų alėja, tautodailės mugė.

GEGUŽĖS 22 D. (SEKMADIENIS)

KAUNO ARKIKATEDRA BAZILIKA

12:00–13:00 Šv. Mišios už Kauną ir kauniečius su krikščioniško šlovinimo muzikos grupe „Kalvos“. Mišias aukoja arkivyskupas Lionginas Virbalas.

KAUNO PILIES SCENA

13:30–14:00 pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalio „Padūduokim Kaunui“ šventinė eisena.

14:00–16:00 pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalio „Padūduokim Kaunui“ koncertas.

16:15–16:45 senosios muzikos grupės „Ambera“ pasirodymas kartu su  „Viduramžių pasiuntinių“ senovinių šokių studijos programa „Pilies menėje“.

16:45–17:00 vieša viduramžių egzekucija.

17:00–17:30 viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“.

17:30–18:00 viduramžių muzikos grupė „Lily taler“.

18:00–19:15 „Hanza dienų“ uždarymo koncertas su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

19:15–19:30  Hanzos sąjungos vėliavos nuleidimo ceremonija.

KAUNO PILIES LOMA (ARENA)

12:30–13:30 raitų riterių turnyras.

13:30–14:15 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti finalinės kovos.

14:15–14:30 IX tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti apdovanojimai.

14:30–15:30 šaltųjų ginklų valdymo rungtys žiūrovams.

15:30–16:00 masinės riterių kautynės.

16:00–16:30 miestiečių kovos.

KAUNO PILIES LOMA

12:00–17:00 veikia senovės amatų kaimelis, viduramžiškos pramogos lankytojams, gyva riterių stovykla, senovinio maisto gamybos konkursas, vaikų zona.

KAUNO SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

14:30–14:45 koncertas „Afrikos būgnai“.

15:00–18:00 džiazo muzikos konkursas „Džiazo tiltai“.

18:00–19:30  grupė „Subtilu-Z“.

KAUNO ROTUŠĖS AIKŠTĖ

13:00–13:45 grupė „Šalutinis efektas“.

14:00–14:45 šokių studija RED.

15:00–17:00 folkloro koncertas „Tu pucine, tu raudonas”.

17:00–18:00 Leonardas Rinkevičius ir Aušrinė Rinkevičiūtė su grupe „Undarox“.

SANTAKOS PARKAS, PRIEPLAUKOS KRANTINĖ, KAUNO PILIES PRIEIGOS

10:00–20:00 amatų alėja, tautodailės mugė.

 GEGUŽĖS 20–22 D.

VALANČIAUS SKVERELIS

Menų ir mūzų alėja.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAMME OF CELEBRATION HANSEATIC DAYS KAUNAS 2016

 

 

20 MAY (FRIDAY)

 

KAUNAS OLD PIER AMPHITHEATRE

4:00 – 4:45 p.m. Kaunas city juniors choirs competition Tau, mano Mamyte (To you, my Mom).

5:00 – 7:00 p.m. Children fashion theatre DEMO.

7:10 – 9:10 p.m. Concert Ant kalnelio jovaras žydėjo (Sycamore was blooming on the hill). Participants: folklore ensembles from Estonia, Great Britain, Latvia and Green Island Republic.

9:20 – 10:30 p.m. Tadas Juodsnukis and group concert Rock Idol.

 

KAUNAS CASTLE STAGE

7:00 – 8:30 p.m. Opening concert Tieskime tiltus (Let’s build bridges). Festive procession and acrobatic performance of planes of Kaunas Aeroclub. Participants: Kaunas City Bigband with the Latvian Samanta Tina, Rūta Ščiogolevaitė, Linas Adomaitis, Rosita Čivilytė, Kotryna Juodzevičiūtė, Sasha Song, Agne Juškėnaitė, Dainius Griesius, Jurgis Brūzga, and Vytenis Kaluškevičius.

10:00 – 11:30 p.m. Etno style project Girių dvasios (Forests’ spirits) with special lights and visualisations installations.

 

KAUNAS TOWN HALL SQUARE

5:50 – 6:30 p.m. Festive procession of junior wind-instruments orchestras of the festival Padūduokim Kaunui (Let’s pipe to Kaunas).

6:30 – 8:00 p.m. Concert of junior wind-instrument orchestras of the festival Padūduokim Kaunui (Let’s pipe to Kaunas).

8:30 – 9:30 p.m. Concert Pink Tribute.

 

COURTYARD OF FACULTY OF ARTS OF VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY (MUITINĖS G. 7)

 

 

6:00 – 8:00 p.m. VMU Music Academy accordionists’ quintet InDeed.

8:00 – 9:30 p.m. Bridge of experimental music with Rees Archibald.

9:30 – 10:30 p.m. Visual installation Interactive tour in Inter-war Kaunas.

 

21 MAY (SATURDAY)

 

KAUNAS CASTLE INNER COURTYARD

12:00 – 7:00 p.m. Workshops of ancient activities for adults and children and interactive exposition of ancient torturing mechanisms.

 

KAUNAS CASTLE STAGE

1:00 – 1:30 p.m.  Festive opening and Hansa flag hoisting ceremony.

1:30 – 1:45 p.m. Opening of the 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander.

1:45 – 2:15 p.m. Ancient music group Ambera.

2:15 – 2:45 p.m. Medieval dance group Festa cortese.

2:45 – 3:00 p.m. Public Medieval execution.

3:00 – 3:30 p.m. Tribal dances club Samai.

3:30 – 4:00 p.m. Medieval music group Lily taler.

4:00 – 4:30 p.m. Jonava Janina Misčiukaitė Art School ancient dance group Fioreti.

4:30 – 4:45 p.m. Public Medieval execution.

4:45 – 5:15 p.m. Ancient music group Ambera.

5:15 – 5:45 p.m. Programme Pilies menėje (In the castle hall) of ancient dance studio Viduramžių pasiuntiniai.

5:45 – 6:15 p.m. Medieval music group Lily taler.

6:15 – 6:45 p.m. Theatricalised dance performance Pabėgimas iš Florencijos, 1348 (Escape from Florence, 1348) of the ancient dance group Festa cortese.

6:45 – 7:15 p.m. Tribal dance club Samai.

7:15 – 7:30 p.m. Finals of the Medieval dishes competition and presentation of the dishes to the audience.

7:30 – 8:00 p.m. Medieval dance group Saltus gladii.

8:00 – 8:30 p.m. Technical break.

8:30 – 9:30 p.m. Medieval music group Lily taler.

9:30 – 10:30 p.m. Cult ancient music group Stary Olsa.

11:30 p.m. – 00:45 a.m. Concert Kings of Leon Tribute.

 

KAUNAS CASTLE ARENA

1:30 – 2:30 p.m. The 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander, fights of the 1st subgroup.

2:30 – 3:15 p.m. Tournament of the mounted knights.

3:15 – 4:15 p.m. The 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander, fights of the 2nd subgroup.

4:15 – 4:45 p.m. Armouring of the spectators and duels.

4:45 – 5:45 p.m. The 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander, fights of the 3rd subgroup.

5:45 – 6:30 p.m. Tournament of the mounted knights.

6:30 – 7:30 p.m. The 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander, fights of the 4th subgroup.

7:30 – 8:00 p.m. Competitions with cold steel arms with participation of the audience.

8:00 – 10:30 p.m. Technical break.

10:30 – 11:15 p.m. Theatricalised performance Kauno pilies šturmas (Attack of Kaunas Castle). Presented by Nuova.

11:15 p.m. Festive fireworks.

 

KAUNAS CASTLE ARENA (COURTYARD OF HANDICRAFTS)

12:00 – 7:00 p.m. Village of the ancient handicrafts, Medieval entertainment for visitors, live knights camp, competition of the ancient food preparation, children zone.

 

KAUNAS HOLY TRINITY CHURCH (A. JAKŠTO G. 1)

5:00 – 6:00 p.m. Acoustic concert of the Christian cantos with Angelė Joknytė.

 

KAUNAS OLD PIER AMPHITHEATRE

1:00 – 3:30 p.m. World powerlifting championship 2016.

3:30 – 4:00 p.m. Technical break.

4:00 – 6:30 p.m. Concert Pilnos pievos gėlių raudonų (Meadows full of red flowers). Participants: Lithuanian and foreign folklore ensembles.

6:30 – 7:30 p.m. Technical break.

7:30 – 8:30 p.m. Rock group Abudu.

8:40 – 9:50 p.m. Electronic/rock music group ABII.

10:00 – 11:00 p.m. Group Freaks on floor.

 

VYTAUTAS MAGNUS BRIDGE (ALEKSOTAS)

7:00 p.m. – 01:00 a.m. Festive installation KABOM

 

KAUNAS TOWN HALL SQUARE

4:00 – 6:00 p.m. The 12th republican pupils and students’ rock groups and soloists festival Skersvėjis 2016 (Draught 2016).

6:00 – 7:00 p.m. Technical break.

7:00 – 8:00 p.m. Concert of the Lithuanian laureates of the 15th International singers’ contest Kaunas talent 2015.

8:10 – 9:30 p.m. Jazz group RJQ and Eglė Petrošiūtė.

9:40 – 10:50 p.m. The winner of LNK project The Voice of Lithuania 2015, jazz performer Kotryna Juodzevičiūtė.

 

VILNIAUS STREET, LAISVĖS AVENUE

12:00 – 10:00 p.m. Street music day.

 

THE NEMUNAS AND NERIS CONFLUENCE

9:00 a.m. – 2:00 p.m. Campaign of Fishermen association.

1:00 – 3:00 p.m. Performances of the Lithuanian and foreign folklore ensembles.

3:30 – 3:45 p.m. Performance of artistic riding Kiuras.

4:30 – 4:45 Performance of artistic riding Kiuras.

 

THE NEMUNAS AND NERIS CONFLUENCE (SKATEBOARD PARK)

12:00 – 5:00 p.m. Gerumo įvartis 2016 (Goal of kindness 2016).

11:30 a.m. – 12:30 p.m. Registration of participants.

12:30 – 4:00 p.m. Charitable table football tournament, a funny programme for children by Elfų slėnis and culmination of the event – concert of the group Original Copy.

4:00 p.m. Awards. Drawing of charitable lottery, announcement of table football winner.

You may register teams at the internet website of our partners www.gerumoivartis.lt!

 

COURTYARD OF FACULTY OF ARTS OF VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY (MUITINĖS G. 7)

 

2:00 – 3:00 p.m. Presentation of audiovisual route in Lithuania Dvasios gidas po senąjį Kauną (Soul guide through Old Kaunas).

3:00 – 5:00 p.m. Bridge Lithuania-Brazil: capoeira, performance of the Brazilian martial arts club.

 

KAUNAS ARCHDIOCESE COURTYARD (ROTUŠĖS A. 21)

 

4:00 – 6:00 p.m. Special broadcast of Radio Maria. Meeting with the priests in the broadcast Klausk drąsiai (Ask freely).

 

SANTAKA PARK,  PIER QUAY, KAUNAS CASTLE APPROACHINGS

10:00 a.m. – 8:00 p.m. Handicrafts alley, folk art fair.

 

22 MAY (SUNDAY)

 

KAUNAS CATHEDRAL BASILICA

12:00 – 1:00 p.m. Holy Mass for Kaunas and Kaunas citizens with the group of Christian music Kalvos. Mass is given the archbishop Lionginas Virbalas.

 

KAUNAS CASTLE STAGE

1:30 – 2:00 p.m. Festive procession of wind-instruments orchestras’ festival Padūduokim Kaunui (Let’s pipe to Kaunas).

2:00 – 4:00 p.m. Concert of wind-instruments orchestras’ festival Padūduokim Kaunui (Let’s pipe to Kaunas).

4:15 – 4:45 p.m. Performance of the ancient music group Ambera together with the programme Pilies menėje (In the castle hall) of ancient dance studio Viduramžių pasiuntiniai

4:45 – 5:00 p.m. Public Medieval execution.

5:00 – 5:30 p.m. Medieval dance group Saltus gladii.

5:30 – 6:00 p.m. Medieval music group Lily taler.

6:00 – 7:15 p.m. Closing concert of the Hanseatic days with the group Antikvariniai Kašpirovskio dantys.

7:15 – 7:30 p.m.  Hansa Union flag lowering ceremony.

 

KAUNAS CASTLE ARENA

12:30 – 1:30 p.m. Tournament of the mounted knights.

1:30 – 2:15 p.m. Final fights of the 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander.

2:15 – 2:30 p.m. Awards of the 9th International knights’ tournament to win the sword of the Lithuanian Army Commander.

2:30 – 3:30 p.m. Contests with cold steel arms for spectators.

3:30 – 4:00 p.m. Mass knights’ battles.

4:00 – 4:30 p.m. Battles of citizens.

 

KAUNAS CASTLE ARENA

12:00 – 5:00 p.m. Ancient handicrafts village, Medieval entertainment for visitors, live camp of knights, competition of ancient food preparation, zone for children.

KAUNAS OLD PIER AMPHITHEATRE

2:30 – 2:45 p.m. Concert Afrikos būgnai (African drums).

3:00 – 6:00 p.m. Jazz music competition Džiazo tiltai (Jazz bridges).

6:00 – 7:30 p.m. Group Subtilu-Z.

 

KAUNAS TOWN HALL SQUARE

1:00 – 1:45 p.m. Group Šalutinis efektas.

2:00 – 2:45 p.m. Dance studio RED.

3:00 – 5:00 p.m. Folklore concert Tu pucine, tu raudonas.

 

SANTAKOS PARK, PIER QUAY, KAUNAS CASTLE APPROACHES

10:00 a.m. – 8:00 p.m. Handicraft alley, folk art fair.

 

20-22 MAY

VALANČIAUS PUBLIC GARDEN

Alley of Arts and Muses.

 

 

Kaunas pilnas kultūros

neuzgesk Akcija, skirta žuvusiems eismo keliuose atminti – „Neužgesk“

2018-11-18

kariudiena Iškilmingas Lietuvos kariuomenės 100-mečio minėjimas Kaune

2018-11-23

Šiai datai renginių nėra
Buvęs 1 iš 1 Kitas
Visi renginiai
  • Kontaktų paieška ir struktūra
    Kontaktų paieška ir struktūra
    Savivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
  • Paslaugos
    Paslaugos
    Čia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
  • Transportas
    Transportas
    maršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
  • Asmenų aptarnavimas
    Asmenų aptarnavimas
    Aptarnaujami padaliniai, paraiškų priėmimo informacija
  • Projektiniai pasiūlymai
    Projektiniai pasiūlymai
    Statinių projektų viešinimas
  • Kultūra ir turizmas
    Kultūra ir turizmas
    įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
  • Verslas ir finansai
    Verslas ir finansai
    Lengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
  • Korupcijos prevencija
    Korupcijos prevencija
    Antikorupcijos komisija, kontaktai
  • Urbanistika
    Urbanistika
    teritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai, reklama
  • Civilinė metrikacija
    Civilinė metrikacija
    Santuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
  • Švietimas
    Švietimas
    įstaigos, ugdymas, premijos
  • Seniūnijos
    Seniūnijos
    kontaktai, paslaugos, naujienos
  • Socialinė apsauga
    Socialinė apsauga
    paslaugos, parama, būstas
  • Aplinka
    Aplinka
    aplinkos apsauga, švara, dviračių takai, gyvūnai
  • Sveikata
    Sveikata
    įstaigos, slauga, sanitarija, teisės aktai
  • Sportas
    Sportas
    įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
  • Jaunimas
    Jaunimas
    Jaunimo reikalų taryba, projektai, organizacijos
  • Investicijos
    Investicijos
    Investiciniai projektai, strateginiai dokumentai, ES finansuojami projektai
  • Nevyriausybinės organizacijos
    Nevyriausybinės organizacijos
  • Renovacija
    Renovacija
  • Gyvenamasis būstas
    Gyvenamas būstas
  • zalia_ikona_pabegeliai
    Pabėgėlių integracija
  • Civilinė sauga
    Civilinė sauga ir mobilizacija
  • zalia_ikona_paveldas
    Kultūros paveldas
  • Viešoji tvarka
    Viešoji tvarka
  • Teisės paslaugos
    Teisinė pagalba