#JoninesKaune

19.30 val. Folkloro kolektyvų pasirodymai

Tradicinės Joninių apeigos ir speciali etno programa. Visi šventės dalyviai ir žiūrovai raginami pasipuošti vainikais ir vainikėliais bei vėliau dalyvauti tradiciniame Joninių vainikų plukdyme Kauno upėmis. Susitikti kvies Kauno kultūros centro folkloro ansamblis „Gadula“, sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas“ ir kiti tautinių tradicijų puoselėtojai.

Taip pat vyks žibintų gaminimo kūrybinės dirbtuvės su KKC tekstilės studija „Gijų sodai“, vainikėlių ant plaustelių plukdymui kvies amatininkas Paulius Burčikas.

20 val. Koncertas „Kaunas švenčia Jonines“

Grupės „Voiceless“, atlikėjų Lino Adomaičio ir Donato Montvydo pasirodymai bei šventinis fejerverkas. Renginys vyks lauke po atviru dangumi, tad savo patogumui, rekomenduojama nepamiršti pledo ar kėdutės.

 

Organizatoriai: Kauno miesto savivaldybė ir Kauno kultūros centras.

Renginių metu būtina laikytis rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Renginių metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content