Dėl apšvietimo tvarkymo darbų numatomi eismo pokyčiai Vaidoto gatvėje

Savaitgalį Panemunėje, Vaidoto gatvėje, bus remontuojamas apšvietimas ir montuojami nauji LED šviestuvai. Darbai prasidės gegužės 7 d. vidurnaktį (iš penktadienio į šeštadienį) ir tęsis iki gegužės 9 d. 4 val. ryto. 

Dėl numatytų darbų laikinai keisis viešojo transporto eismas:

  • 1-ojo ir 4-ojo maršrutų troleibusai važiuos tik iki Tilto g. stotelės;
  • Gegužės 7–8 d. bus papildomai organizuojamas 30-as autobuso maršrutas (Tilto g.–Vaidoto g.). Jis važiuos nuo Tilto gatvės iki Vaidoto g. stotelės. 

Informacija apie viešojo transporto maršrutus skelbiama: stops.lt/kaunas/.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content