Eismo ribojimai Europos kultūros sostinės atidarymo savaitgalį

Sausio 22 d. Nemuno saloje vyksiančiame iškilmingame renginyje Kaunas oficialiai taps Europos kultūros sostine. Užtikrinant atidarymo dalyvių ir žiūrovų saugumą, naktį iš penktadienio į šeštadienį įsigalios laikini eismą draudžiantys ir ribojantys kelio ženklai miesto centre.

Didysis Kaunas 2022 atidarymo šou SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas – jau šį šeštadienį!

Užtikrinant renginio dalyvių ir žiūrovų saugumą, tądien daug kur bus ribojamas eismas.

Sausio 22 d. nuo 00.00 val. iki sausio 23 d. 00.00 val. uždaroma Karaliaus Mindaugo pr. atkarpa nuo Maironio g. iki Kaunakiemio g. ir patekimai į prospektą per A. Mickevičiaus, Kaunakiemio ir Maironio gatves.

Taip pat nuo sausio 22 d. 15 val. iki sausio 23 d. 3 val. eismas bus ribojamas:

  • Kęstučio g. (uždaroma ties Vytauto pr. ir Kęstučio g. sankryža), E. Ožeškienės g. (uždaroma ties Šv. Gertrūdos g. ir Savanorių pr. sankryža). Viešojo transporto eismas bus leidžiamas.
  • Gedimino g. (uždaroma ties V. Putvinskio g. ir Gedimino g. sankryža), D. Poškos g. (uždaroma ties I. Kanto g. ir D. Poškos g. sankryža), Griunvaldo g. (uždaroma ties Griunvaldo g. ir Vytauto pr. sankryža), Miško g. (uždaroma ties Griunvaldo g. ir Vytauto pr. sankryža) ir Laisvės alėjos atkarpoje (uždaroma ties Vytauto pr. ir Laisvės al. sankryža).
  • Karaliaus Mindaugo pr. link „Žalgirio“ arenos (uždaroma ties Birštono g., Prietilčio g. ir Karaliaus Mindaugo pr. sankryžomis, leidžiamas eismas tik parkavimo zonos link).

Vykstantieji į renginius savo automobiliais, transporto priemones galės stovėjimo aikštelėse prie Kauno geležinkelio arba autobusų stoties, greta Kauno pilies, Brastos ir Užnemunės gatvėse bei Aleksoto aerodrome.

Savaitgalį gyventojams rekomenduojama rinktis keliones viešuoju transportu. Kad jos būtų patogesnės, sausio 22-ąją intensyvinami ir pratęsiami kai kurie maršrutai:

  • 1, 5, 7, 14, 15 ir 16 maršrutų troleibusų ir 35A, 37, 40 bei 47 maršrutų autobusų eismas pratęsiamas iki sausio 23 d. 1.30 val.
  • 1, 5 maršrutų troleibusai ir 37 bei 40 maršrutų autobusai nuo 16 iki 18 val. važiuos 15 min. intervalu.

Išsamūs maršrutai ir grafikai: https://www.stops.lt/kaunas/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content