Tarybos posėdžio, vyksiančio lapkričio 23 d., darbotvarkė

2021 m. lapkričio 23 d. 9 val. Kauno miesto savivaldybės tarybos 10 posėdžio darbotvarkė:

 1. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. T-58 „Dėl Kauno miesto savivaldybės 2021 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo (TR-546).

Pranešėja – Roma Vosylienė, Finansų ir ekonomikos skyriaus vedėja

 1. Dėl pritarimo Kauno miesto savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2022 m. įgyvendinimo ataskaitai (TR-517).
 2. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 12 d. sprendimo Nr. T-563 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ patvirtinimo“ pakeitimo (TR-528).
 3. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. T-15 „Dėl Viešųjų erdvių akcentų sukūrimo ir įgyvendinimo projektų paraiškų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (TR-529).
 4. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 14 d. sprendimo Nr. T-205 „Dėl Kauno miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudarymo“ pakeitimo (TR-533).

Pranešėja – Vijolė Karpienė, Strateginio planavimo, analizės ir programų valdymo skyriaus vyresnioji patarėja, atliekanti skyriaus vedėjo funkcijas

 1. Dėl veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių fiksuotų pajamų mokesčio dydžių gyventojams 2022 metams nustatymo (TR-542).
 2. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2008 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. T-45 „Dėl Vietinės rinkliavos už leidimo įrengti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje išdavimą nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TR-547).

Pranešėja – Sonata Šėlienė, Licencijų, leidimų ir paslaugų skyriaus vedėja

 1. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 19 d. sprendimo Nr. T-511 „Dėl komisijos urbanistiniams, architektūriniams ir investiciniams klausimams spręsti sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TR-534).

Pranešėjas – Nerijus Valatkevičius, Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas

 1. Dėl Leidimų kirsti ar kitaip pašalinti iš augimo vietos saugotinus želdinius išdavimo, prašymų perskaičiuoti želdinių atkuriamosios vertės kompensaciją nagrinėjimo ir sumokėtos kompensacijos grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo (TR-548).

Pranešėja – Radeta Savickienė, Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja

 1. Dėl pavadinimo suteikimo stadionui, Perkūno al. 5, Kaune (TR-526).
 2. Dėl Kauno miesto savivaldybės sporto mokyklų teikiamų paslaugų įkainių nustatymo (TR-543).
 3. Dėl Kauno miesto savivaldybės biudžetinių sporto mokyklų savivaldybės biudžeto lėšų planavimo metodikos patvirtinimo (TR-545).

Pranešėjas – Mindaugas Šivickas, Sporto skyriaus vedėjas

 1. Dėl Kauno miesto mokslo premijos (TR-530).
 2. Dėl Kauno miesto savivaldybės turto, perduoto Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai, nurašymo, išardymo ir likvidavimo (TR-514).
 3. Dėl įrangos ir mokymo priemonių perdavimo bendrojo ugdymo mokykloms įgyvendinant projektą ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (TR-524).

Pranešėja – Ona Gucevičienė, Švietimo skyriaus vedėja

 1. Dėl viešosios įstaigos „Girstučio“ kultūros ir sporto centro pertvarkymo į biudžetinę įstaigą Girstučio kultūros centrą ir jos buhalterinės apskaitos tvarkymo (TR-541).

Pranešėja – Agnė Augonė, Kultūros skyrius vedėja

 1. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 10 d. sprendimo Nr. T-400 „Dėl Kauno miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TR-515).
 2. Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 18 d. sprendimo Nr. T-510 „Dėl Kauno miesto savivaldybės neveiksnių asmenų būklės peržiūrėjimo komisijos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TR-516).

Pranešėja – Milda Labašauskaitė, Sveikatos apsaugos skyrius vedėja

 1. Dėl UAB Kauno aviacijos gamyklos 2021 m. rugpjūčio 4 d. paraiškos Nr.1 įrengti ir naudoti skrydžiams lauko aikštelę suderinimo ir pavedimo ją pasirašyti (TR-544).

Pranešėjas – Gintaras Gatulis, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas

 1. Dėl pritarimo akcinei bendrovei „Kauno energija“ dalyvauti reorganizavime (TR-537).

Pranešėjas – Pranas Rakauskas, Kauno miesto savivaldybės administracijos vyresnysis patarėjas

 1. Dėl UAB „Šilumininkas“ švietimo ir ugdymo įstaigoms tiekiamos šilumos kainos perskaičiuotų dedamųjų nustatymo (TR-518).
 2. Dėl UAB „Šilumininkas“ Kauno Palemono gimnazijai tiekiamos šilumos kainos perskaičiuotų dedamųjų nustatymo (TR-519).
 3. Dėl UAB „Šilumininkas“ centralizuotai tiekiamos šilumos kainos perskaičiuotų dedamųjų nustatymo (TR-520).
 4. Dėl UAB „Gilius ir ko“ švietimo ir ugdymo įstaigų vartotojams pagal šilumos pirkimo atviro konkurso I pirkimo dalį tiekiamos šilumos kainos perskaičiuotų dedamųjų nustatymo (TR-522).
 5. Dėl UAB „Gilius ir ko“ švietimo ir ugdymo įstaigų vartotojams pagal šilumos pirkimo atviro konkurso II pirkimo dalį tiekiamos šilumos kainos perskaičiuotų dedamųjų nustatymo (TR-521).

Pranešėjas – Raimundas Endrikis, Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus vedėjas

 • Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2007 m. gruodžio 6 d. sprendimo Nr. T-630 „Dėl Kauno miesto gatvių sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo (TR-527).

Pranešėjas – Aloyzas Pakalniškis, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas

 • Dėl teritorijos, reikalingos pėsčiųjų tiltui per Nemuno upę nuo Aleksoto iki Nemuno salos statyti ir eksploatuoti, paėmimo visuomenės poreikiams procedūros inicijavimo (TR-549).

Pranešėjas – Vigimantas Abramavičius, Statybos valdymo skyriaus vedėjas

 • Dėl servitutų nustatymo žemės sklypams Europos pr. 39 ir Europos pr. 43, Kaune (TR-536).
 • Dėl sutikimo tiesti elektros tinklus ir servituto nustatymo žemės sklypui (unikalus 4400-4619-8125) Brastos g., Kaune (TR-539).
 • Dėl nekilnojamojo turto K. Baršausko g. 92-17, Kaune, nuomos ne konkurso būdu Kauno bendruomenės centrui „Girsta“ (TR-531).
 • Dėl nekilnojamojo turto Bitininkų g. 31, Kaune, perdavimo pagal panaudos sutartį Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai (TR-535).
 • Dėl nekilnojamojo turto A. Mickevičiaus g. 4, Kaune, perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise VšĮ Kauno miesto poliklinikai (TR-538).
 • Dėl socialinių būstų nuomos mokesčio sumažinimo (TR-532).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Aušros g. 2-3, Kaune, pardavimo (TR-502).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto M. Daukšos g. 8-9, Kaune, pardavimo (TR-503).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Šarkuvos g. 26-1A, Kaune, pardavimo (TR-504).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Taikos pr. 85-94, Kaune, pardavimo (TR-505).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto R. Kalantos g. 145-32, Kaune, pardavimo (TR-506).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto R. Kalantos g. 42-1, Kaune, pardavimo (TR-507).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Baltų pr. 165-21, Kaune, pardavimo (TR-508).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Baltų pr. 79-6, Kaune, pardavimo (TR-509).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto H. ir O. Minkovskių g. 75-3, Kaune, pardavimo (TR-510).
 • Dėl Kauno miesto savivaldybės būsto Kalniečių g. 63-6, Kaune, pardavimo (TR-511).
 • Dėl pagalbinio ūkio paskirties pastato Seinų g. 13, Kaune, dalies pardavimo (TR-512).
 • Dėl pagalbinio ūkio paskirties pastatų Kranto 14-ojoje g. 3, Kaune, pardavimo (TR-513).

Pranešėjas – Donatas Valiukas, Nekilnojamojo turto skyriaus vedėjas

 • Tarybos narių pareiškimai ir paklausimai (po pirmosios posėdžio pertraukos arba posėdžio pabaigoje, jeigu posėdis baigiasi iki pietų).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content